petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lütfen yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Bana muhabbet kuşu için kızıştırıcı mama tarifi verir misiniz sitede bi sürü tarif var ama hangisinden randıman aldınız:confused::confused::confused:

2. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Bu tarifi uygula 1 ay sonra bana tşk edeceksin.. Keçi boynuzu tozu,, irmik,, ballı muzlu bebe bisküvisi,, mısır unu,, prinç unu,, havuç, bi tutam nijer,, bi miktar mürekkep balığı kemiği,, yumurta..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

Yumurta kabuğunuda rendeleyip kuş kumunla karıştır

3. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Peki bunların oranları nedir nekadar konulmalıdır artı keçiboynuzunu tozu nasıl temin edilir

4. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Aktardan temin edilir.. Kaç kuşa yapacağına göre değişir

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    nıjar kat mama ya yada yeme

6. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Sadece 1 çiftim var ona göre yapacam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

Nijer veriyorum sürekli değil ama haftada bir mama olarak ne önerirsiniz acaba

Sayfayı Paylaş