petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım!!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve antaplireco01 tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. antaplireco01

antaplireco01 New Member

Beğenileri:
    0
    ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE AYNI KONUYLA İLGİLİ BİRKAÇ BAŞLIK AÇMIŞTIM.
    KUŞUM (YUSUF)1 HAFTADIR HASTA VE HİÇ BİRŞEYLE İLGİLENMİYOR.
    TOP GİBİ DURUYOR VE İSHAL.
    GİTTİĞİM PETSHOP 'UN DEDİĞİ HERŞEYİ YAPTIM.MESELA:
    -ASİDİ KAÇMIŞ MADEN SUYUNA İSHAL İLACI VE VİTAMİN.
    -ÇEYREK YUMURTAYA KATI VİTAMİN.
    VE DAHA BİRÇOK ŞEY FAKAT GEÇMEDİ. GAGASI UZADIĞI İÇİN KESTİRMEYE GİTTİM. VE O GÜNDEN BERİ EKMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY YEMİYORDU TA Kİ BU GÜN YEMİNİ DEĞİŞTİRDİM VE BİRAZ FAZLA YEDİ.
    VE BUNDA NBİRKAÇ SAAT SONRA MİDESİNDEKİLERİ KATI OLARAK ÇIKARTMAYA BAŞLADI. ACABA SİNDİREMİYOR MU ?:confused::(:confused: :(
    CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM !!!!!!!!!

2. Tunç ÇAĞATAY

Şimdi siz 1 ay boyunca ekmek yeseniz sonra gidip hambuger süt kola içseniz sizde öyle olursunuz yavaş yavaş olacaktı

Aldıgınız yer sizi masrafa sokar vitamin alın haşlanmış soguk patatesi ezin iyice verin asitli yiyecekler asla vermeyin

3. Yılmaz Ç.

Kanarya yemini öneriyorum. Ayrıca ekmek vermeyin ve kuş kumu kullandınız mı hiç ?

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    kuş kumu kullanmanızı öneririm bunun dışında Tolga kardeşin dediğine aynen katılıyorum..

5. aleynaa

aleynaa Guest

veterinerden bağırsak ilacı alın tam adını bilmiyorum ama bağırsaklı birşeydi onu suyuna damlatın işe yarayacaktır

6. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Geçmiş Olsun İnş İyileşir.

Sayfayı Paylaş