Karadeniz Pet

Lutino Hafif Perçemli 1 Aylık Erkek Yavru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanmalvic

Meraklı Üye
satış tamamlanmıştır

Son düzenleme:
Masallah Allah nazarlardan saklasin. Hayirli satislar dilerim.

Baba Albino değil çift faktör gibi ama çok iyi kuş maşallah anne zaten saçlarını taramayi unutmuş maşallah yavruyu alacak kişiye de hayırlı olsun

Baba Albino değil çift faktör gibi ama çok iyi kuş maşallah anne zaten saçlarını taramayi unutmuş maşallah yavruyu alacak kişiye de hayırlı olsun

Yusuf bey yeteri kadar zamandır bu işin içindeyim ve albino lutino kuşlara olan sevgimi beni takip eden arkadaşlar bilir. o yüzden kuş çift faktör veya lacewing olsaydı o şekilde ilan verirdim. erkek albinodur kırmızı gözlüdür arkadaşlar.

güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

Yusuf bey yeteri kadar zamandır bu işin içindeyim ve albino lutino kuşlara olan sevgimi beni takip eden arkadaşlar bilir. o yüzden kuş çift faktör veya lacewing olsaydı o şekilde ilan verirdim. erkek albinodur kırmızı gözlüdür arkadaşlar.

güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

Ben içinde değilsiniz gibi bir şey söylemedim ki tepeli üretiminde forumda önde gelenlerden biri olduğunuzu ben dahil bir çok kişi biliyor. Fotoğraf yaniltmasi diyelim o halde tekrardan hayırlı satışlar bereketli olsun

Ben içinde değilsiniz gibi bir şey söylemedim ki tepeli üretiminde forumda önde gelenlerden biri olduğunuzu ben dahil bir çok kişi biliyor. Fotoğraf yaniltmasi diyelim o halde tekrardan hayırlı satışlar bereketli olsun

sert bir yanıt vermek amaçlı söylemedim yanlış anlamayın sakın. dediğiniz gibi resimlerden o şekilde görünüyor. ilana bakan kişilerin aklında soru işareti kalmasın diye yazmıştım o cevabı. kusura bakmayın Yusuf Bey

sert bir yanıt vermek amaçlı söylemedim yanlış anlamayın sakın. dediğiniz gibi resimlerden o şekilde görünüyor. ilana bakan kişilerin aklında soru işareti kalmasın diye yazmıştım o cevabı. kusura bakmayın Yusuf Bey

Yok Estağfurullah siz kusura bakmayın asıl ilaninizi biraz kirlettim :) bereketli üretimler ve hayırlı sahiplendirmeler olsun inşaallah

Maşallah gerçekten çok güzel ve sevimli bir yavru elimde kuşum olmasa ilk ben talip olurdum alana ve satana hayırlı olsun. Bu arada Özellikle belirtmeliyim Beyaz olan tek kelime ile muhteşem Maşallah güle güle besleyin.

Son düzenleme:
Maşallah gerçekten çok güzel ve sevimli bir yavru elimde kuşum olmasa ilk ben talip olurdum alana ve satana hayırlı olsun. Bu arada Özellikle belirtmeliyim Beyaz olan tek kelime ile muhteşem Maşallah güle güle besleyin.

albino erkeğim de tepeli mantolu dişim de gerçekten kaliteli kuşlar. laf olsun diye söylemiyorum. o yüzden satıştaki lutinonun geleceği parlak. teşekkürler güzel sözleriniz için.

Maşallah, hayirli satışlar olsun.

sağ olun bünyamin bey

Çok güzel bir kuş maşallah Annesi ve babası gibi. Hayırlı satışlar.

Çok güzel bir kuş maşallah Annesi ve babası gibi. Hayırlı satışlar.

teşekkürler yasin bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:56 -->-> Daha önceki mesaj 12:36 --

yavrumuz büyüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 01:56 --

güncel....

Her iki tarafa hayırlı olsun.
Satış yapıldığından konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...