Karadeniz Pet

mama kullanımı?

• Konbuyu başlatan ORCUN33
  • Başlangıç tarihi
O

ORCUN33

Guest
selam arkadaşlar bugün mamam geldi yavru birtane kuşum var bu mama kabından aldım yarısı kadar koydum mamadan fazlamı sizce
7mBNpa.jpg

Evet çok hocam Bitane kuşa çok fazla hemde, kaşıkla ölçün yani bir yemek kaşığı verebilirsiniz, gerçi bir kuşa o bile çok, yemediği mamayı 6 saatten sonra almanızda fayda var

Ben çift kuşlara o kadar koyuyorum hepsi bitmiyor az az verirseniz daha iyi olur.

ben yemligi tepeleme dolduruyorum kendi yaptığım mamalarla.. yedigi kadarını yiyor gerisini atıyorum.. siparişle almışsınız fazla veripte ziyan etmeyin derim.

ustunde 3 gun veya 2 gun ust uste v erebılırsınız yazıyorda oyuzden sordum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

veya fazla versek negibi zararı olur çıkarttım kafesınden sımdı elımı ısırmaya calıstı cok sevdı masallah :D

zararı olmaz ama bu seferde yeme uzaklaşır,

kuşun bitirebilecegi kadar koy.. 1 yemek kaşığı yeterli, 7-8 saat duracak sonuçta.. bitirebiliyorsa verdiklerinizi biraz biraz arttırırsınız ölcegini..

2 kez yeterli, 1 kez versen de olur..

anladım ben yarın bırkezdaha 2 kasık verım ozaman haftada 2kez verım

tamamdır, kendine göre bir beslenme programı ayarlayabilirsin kuşuna, elma yediğin zaman çöpünü ver, kuşlar elmayı sever.

kabugu degılde ben ıcını sevıyor bılıyordum :) kabugu bogazına falan yapısır

kabuk demedim ki, yiyorsun ya en son elinde kalan çöpünü ver :)

hm orta yerı dıyorsun :D kanka bende orta yerı kemırıyordum ama verırız artık haha yavru ama daha ogun koydum yanasmadı

Geri