petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mama tavsiyesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MehmetBehram tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar yumurtasiz uzun omurlu kuru mama markasi ne onerebilirsiniz ?

Family is Sacred !

2. raptorap12

raptorap12 New Member

Beğenileri:
    0
    ben quik alıyodum diğerlerini bulmak zor zaten bulsan da 100 lira gibi uçuk fiyatlar oluyodu(5 kg) 3 farklı kuşta denedim ve üçüde yemedi bu gün sitedeki bi tarifi uyguladım yavru kuşum için. keyifle yedi ve ben de çok mutlu oldum şu anda göğsü baya i şişik boyutu değişti kuşun söylemek istedim:D

3. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Muhammet celik agabeyin kuru mama yapıyor sezon sezon ondan daha iyisi yok hem temiz hem saglıklı kendi basına bir türkiye markasından daha basarılı yapılısından bir kusun ve yavrunun tam gelişimi için ne gerekiyorsa erseyi tam ölceginde olustuuryor

4. MehmetBehram

Beğenileri:
    0

Hangi tarif o linkini yollarmisin? Bnm yumurtasiz istememin nedeni uzun omurlu olmasiydi ama kendim hazirlicaksam zaten azar azar yaparim taze kalir

Family is Sacred !

5. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Güzel harmanlanıp iyice kurumus kuru mamayı cam kavanoz içinde cok rahat 6 ay durur

6. raptorap12

raptorap12 New Member

Beğenileri:
    0
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...si/yavru-muhabbet-kusu-mamasi-tarifi-278.html

tarif bu zor bişey yok yaptığın kuru mamayı dolapta saklıyorsun. mama vereceğin zaman haşlanmış yumurta vve havuç rendeleyip(kışsa brokoli karnbhar ekleyip) jarıştırıp veriyorsun

7. MehmetBehram

Beğenileri:
    0

Normalde buzdolabinin kapagini acmam ama kus sewdasi insana neler yaptirio 30 yasindan sonra :) tesekkur ederim bilgi icin

Family is Sacred !

8. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba Muhammet Bey'den ben de mama aldım,cam kavanoza koydum.Buzdolabına koymaya gerek var mı?Teşekkürler.

9. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Yok gerek yok serin nemsiz günes ısıgı almasın yeterli

Sayfayı Paylaş