Karadeniz Pet

Mama tavsiyesi

MehmetBehram

Meraklı Üye
Arkadaslar yumurtasiz uzun omurlu kuru mama markasi ne onerebilirsiniz ?

Family is Sacred !

ben quik alıyodum diğerlerini bulmak zor zaten bulsan da 100 lira gibi uçuk fiyatlar oluyodu(5 kg) 3 farklı kuşta denedim ve üçüde yemedi bu gün sitedeki bi tarifi uyguladım yavru kuşum için. keyifle yedi ve ben de çok mutlu oldum şu anda göğsü baya i şişik boyutu değişti kuşun söylemek istedim:D

Muhammet celik agabeyin kuru mama yapıyor sezon sezon ondan daha iyisi yok hem temiz hem saglıklı kendi basına bir türkiye markasından daha basarılı yapılısından bir kusun ve yavrunun tam gelişimi için ne gerekiyorsa erseyi tam ölceginde olustuuryor

ben quik alıyodum diğerlerini bulmak zor zaten bulsan da 100 lira gibi uçuk fiyatlar oluyodu(5 kg) 3 farklı kuşta denedim ve üçüde yemedi bu gün sitedeki bi tarifi uyguladım yavru kuşum için. keyifle yedi ve ben de çok mutlu oldum şu anda göğsü baya i şişik boyutu değişti kuşun söylemek istedim:D

Hangi tarif o linkini yollarmisin? Bnm yumurtasiz istememin nedeni uzun omurlu olmasiydi ama kendim hazirlicaksam zaten azar azar yaparim taze kalir

Family is Sacred !

Güzel harmanlanıp iyice kurumus kuru mamayı cam kavanoz içinde cok rahat 6 ay durur

Hangi tarif o linkini yollarmisin? Bnm yumurtasiz istememin nedeni uzun omurlu olmasiydi ama kendim hazirlicaksam zaten azar azar yaparim taze kalir

Family is Sacred !
http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...si/yavru-muhabbet-kusu-mamasi-tarifi-278.html

tarif bu zor bişey yok yaptığın kuru mamayı dolapta saklıyorsun. mama vereceğin zaman haşlanmış yumurta vve havuç rendeleyip(kışsa brokoli karnbhar ekleyip) jarıştırıp veriyorsun

Yok gerek yok serin nemsiz günes ısıgı almasın yeterli

Geri