petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mamaya alistirmanin puf noktalari neler?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali DOĞAN tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Ali DOĞAN
    Gizli

S.a yavru muhabbet kuslarimi birturlu mamaya alistiramadim . bu konuda tecrubesi olan varsa paylasabilir mi acaba ? Saygilarimla..

2. Mehmet ŞEKER
    Gizli

mamanın içine bebe bisküvisi koyun.kokusuna dayanamazlar

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Her kuş o oltaya gelmez.
    Yememekte ısrarcı olursa yemlikleri kaldır mamayı bırak 8 saat süreyle.

4. Ali DOĞAN
    Gizli

BenDe bir erkek kus var cok fena. Cok kurnaz. Ama direncini kiracam.;)

5. murat beynam
    Gizli

ezel kardeş yorumlarına hastayım en güzeli senin tarif

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bir çiftim için önce witte molen nemli hazır mamaya havuç ekleyim verdim yemediler, mamanın üzerine çok sevdikleri yulaf koydum, yulafı yediler mamayı yemediler. Akşamdan mama yaptım ve yemlikleri çıkardım, sabah saat 10 gibi telleri kemirdiler yine mama yemediler. Son denememde hazır mamaya havuç ekledim ve içine bebe bisküvisini rondoda çekip ekledim, birazda pirinç unu ekledim. Önce kuşları 2 saat aç bıraktım, sonra yaptığım mamayı üzerine yulaf koyarak verdim, sonunda yemeye başladılar. Son yaptığım yöntemi diğer bir çiftime uyguladım fakat bu çiftimi bir türlü mamaya alıştıramadım...

Sayfayı Paylaş