petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mantar belirtileri neler?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emire Yıldız tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumun ayakları pul pul olmuş gibi sanırım uzun zamandır var. Ve vücudunu da ara sıra kaşıyor. Özellikler yeşillik yiyince kaşınmaya başlıyor. Sizce mantar var mıdır? Bir de mantar burun akıntısı ve öksürük yapar mı? :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Resimleri ben göremedim. Yeşillik fazla vermeyin tüy dökümüne de giriyor olabilir.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Resim yükleyemeyecek kadar beceriksizim. :/ Yükledim, olmadı. Kabız olmasın diye yeşillik yediriyorum. :) 8 yıldır besliyorum, hiç ama hiç ishal olmadı ya normal ya da çok az dışkı yapar yani kabıza mehilli bir kuş. Zaten ishal olmuyor diye bu kadar yıldır bir şey olmadı çok şükür. Ah şu burun akıntısına( 6 aydır burnu akıyor) ve kaşınmasına çözüm bulsam çok iyi olacak. Bir de öksürüyor bazen geceleri. Tamam, önerinizi dikkate alıp daha az yeşillik vereyim. İnş. kabız olmaz. :D

Sayfayı Paylaş