Karadeniz Pet

mantar kremi ne sıklıkla kullanılmalı

• Konbuyu başlatan Alev Soytürk
  • Başlangıç tarihi
A

Alev Soytürk

Guest
yuvarlak beyaz bi kutusu olan, üzerinde mantar kremi yazan bi krem aldım petshoptan

1-2saat önce binbir eziyetle sürebildim

günde kaç kere sürmem gerek? :/ sivilce gibi bir şey var ağzının kenarında

daha doğrusu sanki soluncan varmış gibi duruyor :p tutup koparmak istiyorum o derece garip duruyor :D

resim olsaydı daha net cevap verilirdir.

Mantar olmadığı sürece kullanmanıza gerek yok , şuan mantar olan yerlere uygulayın haftada 3 kez , normale döndüğünde kullanmanıza gerek yok.

wObbrn.jpg
kuş bu. bu kadar yakın çekebildim :/ baya kızgın bana :/

Kr440a.jpg
bu da krem. vazelin gibi

Ben belirgin bir mantar göremedim ama siz yinede tedbir amaçlı gaga kısmı ve ayaklarına kullanın.

Ben belirgin bir mantar göremedim ama siz yinede tedbir amaçlı gaga kısmı ve ayaklarına kullanın.

resimde sol tarafta et gibi bi çıkıntı var. mantar mı değil mi emin olamadım ama mantarsa geç kalmak istemediğimden dolayı krem kullanayım dedim. umarım mantardır ve geçer. mantar değilse ne olduğunu anlamak için veteriner veteriner dolaşırım artık :/

kusta mantar yok mantar olsa agiz kenarlarindan once ayak ve gaga ustunde baslar ordan gaga cevresine ge.cer kusunuzun masallahi var cok guzel :)

kusta mantar yok mantar olsa agiz kenarlarindan once ayak ve gaga ustunde baslar ordan gaga cevresine ge.cer kusunuzun masallahi var cok guzel :)

çok teşekkür ederim :) sol tarafındakinin ne olduğunu anlayamadım :/ yarın sabah daha yakından çekmeye çalışıp tekrar sorarım :) tekrar ilginiz için teşekkür ederim :)

kusunuzun gordugum kadariyla sadece bir masallahi eksik

Lütfen pet shoplardan ezbere krem ilaç vs almayin onlar sadece satici hatta bilinçsiz satici hayvanlarin psikolojilerini, yaşam standartlarini düşünmeden sadece ticaret yapan kişiler

Bi hastalik oldugunda ya da endişelendiginizde lütfen en yakin veteriner hekime götürün bir kuş ya da bir insan hiç bir farki yok
Buradan da ilaç ismi alip uygulamayin çok yanliş
Bakin arkadaşin birisinin kuşu bu sebepten öldü
Bunu kuşunuza yaşatmayin yaziktir onlarin da bir cani var
Bizim de sahipleri olarak onlara ve Allaha karşi sorumlulugumuz var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:58 -->-> Daha önceki mesaj 03:57 --

Adanada veteriner ismi önerebilirim gazipaşada mado sokagindan girince Pet's Only veteriner Meltem Hanim var gerektiginde ona danişin

Lütfen pet shoplardan ezbere krem ilaç vs almayin onlar sadece satici hatta bilinçsiz satici hayvanlarin psikolojilerini, yaşam standartlarini düşünmeden sadece ticaret yapan kişiler

Bi hastalik oldugunda ya da endişelendiginizde lütfen en yakin veteriner hekime götürün bir kuş ya da bir insan hiç bir farki yok
Buradan da ilaç ismi alip uygulamayin çok yanliş
Bakin arkadaşin birisinin kuşu bu sebepten öldü
Bunu kuşunuza yaşatmayin yaziktir onlarin da bir cani var
Bizim de sahipleri olarak onlara ve Allaha karşi sorumlulugumuz var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:58 -->-> Daha önceki mesaj 03:57 --

Adanada veteriner ismi önerebilirim gazipaşada mado sokagindan girince Pet's Only veteriner Meltem Hanim var gerektiginde ona danişin

öneri için çok teşekkürler bir kenara yazdım adresi

şüphelendiğim kısım bu gün kontrol ettiğimde yoktu bende krem sürmedim. keyfi de yerinde olduğu için rahatladım biraz.

adanada çok fazla veterineri aradım, sordum hiçbirinin bilgisi yoktu kuşlar hakkında

Veteriner öneriniz için ayrıca çok teşekkür ederim

çok iyi olur geçmiş olsun zıpıra en yakın zamanda güzel haberlerinizi bekliyorum

Geri