Karadeniz Pet

Mantar mı bu

kanakan

Yeni Üye
P3ZX5N.jpg

RyldY1.jpg

yanlış görmüyorum demi kireçlenme gibi bi yaralanma var gagasında ? eğer öyleyse mantar başlamış hazır büyümemişken hemen mantar ilaçları var kuşlar için al onları kullan kısa sürede çözersorunu

evet öyle kireç gibi..peki ilaç olarak ne önerirsiniz baska yapmam gereken birşey varmı kuşu yeni aldım çift halde pek iyi bakamamıslar sanırım erkeğide ishal durumda

evet öyle kireç gibi..peki ilaç olarak ne önerirsiniz baska yapmam gereken birşey varmı kuşu yeni aldım çift halde pek iyi bakamamıslar sanırım erkeğide ishal durumda

eczanelerde satılan trosyd adında krem var alıp sürerseniz gagası düzelir. ishal içinde ilaç var alıp suyuna damlatın ve yeşillik meyve falan vermeyin düzelene kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

eczanelerde satılan trosyd adında krem var alıp sürerseniz gagası düzelir. ishal içinde ilaç var alıp suyuna damlatın ve yeşillik meyve falan vermeyin düzelene kadar

dostum o kremide 4 gün boyunca sabah akşam sür gagasına hadi geçmiş olsunn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

dostum o kremide 4 gün boyunca sabah akşam sür gagasına hadi geçmiş olsunn

çok teşekkürler sağolun

En kolay yöntem vazelin günde 1 defa gagasına ve ayaklarına sür birkaç gün devam et geçer.

travazol isimli mantar ilacı var o da olurmu acaba ?

Geri