Karadeniz Pet

mantar mı bu?

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
http://hizliresim.com/XYV8JD

Arkadaslar kusumun gagasinin ucunda mantar mi var arada bir kasiyorda orayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Lutfenyardim 1 yavrum var ve baba anneyle onu agzindan besliyor onlarada geçebilir:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

Yardım edecek kimse yok muu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

Bilen bir arkadas yokmu yaa cook acil yavruma ve disiye gecmesini hic ama hic istemem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

Galiba mantar değilmiş Serkan ERKAN la konuştum mantar olmadigini soyledi sevindim:)

Son düzenleme:
Yavruya iyi bak cok seviyorsun kuslarini ne güzel senin paylasimlarini okuyunca cok eglenceli o panik halin gercekden hersey kuslarin icin kosturman tbr ederim hadi bakalim yavrunun yanindan ayrilma beraber büyüteceksiniz o yumurcagi :)

Yavruya iyi bak cok seviyorsun kuslarini ne güzel senin paylasimlarini okuyunca cok eglenceli o panik halin gercekden hersey kuslarin icin kosturman tbr ederim hadi bakalim yavrunun yanindan ayrilma beraber büyüteceksiniz o yumurcagi :)

:)iyi bakmaya calisiyorum yavruya evet biraz komik oluyorum:) ama kuslarim icin herşeye deger tesekkurelr insallah:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Mantar değil bu için rahat etsin :)

Cok sağ olun Teşekkürler:)

mantar degil normal birşey

Geri