Karadeniz Pet

Mantar tedavisi????

Patchskin

Yeni Üye
Galiba mantar oldu orasini arada buldugu sert yerlere surtuyor obur gozu acikken hastalikli taraf hep kisik yada kapali nolur yardim edin tam olarak ne yapmaliyim

levent kardeşimin dediği kremi sürerken gagasına ceresineayaklarınada sür bunu sabah akşam uygula

Sizlere cok ama cok tesekkur ediyorum :) iyi gunler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:35 --

AmgnNq.jpg
BM4v7D.jpg

Resimde paylasmak istiyorum yanlis olmasin teshis

Son düzenleme:
Gözünde şişlik mi var ben mi yanlış anladım?

4 gun once oldu gordugunuz yerde tuyu dokuldu ardindan pembelesti sislik yok o gozunu hep kapali yada kisik sekilde tutuyor goz kapagi sislik gibi gorunuyor olabilir

Bende teşhis kesinleşsin diye foto paylaşmanı isteyecektim baktım Levent Bey tedaviyi anlattığına göre gerek görmedim. Ben bilmiyorum nedir nadıldır ama fotolar için tekrar bakmalarını rica et derim.

Trosyd krem satılıyor eczanelerde. Mantarsa kullanabilirsin.
Her gün pamuklu çubuk ile gözüne kaçırmadan etrafına sür. Sonraki gün nemli pamukla temizle, yeniden sür. 1 hafta 10 üne bişeyi kalmaz.

Levent Bey teshisinizin kesinlesmesi icin foto paylastim bir kez daha bakabilir misiniz?

kardeşim yazılan merhemin kulanımında birzarar görmez kuşun bu merhemi insanlarda kullanır örneğin basurda ve kaşıntılarda

Geri