Karadeniz Pet

Mantar Var mı ? (Resimli)

yigitcandemirag

Meraklı Üye
Kuşum da mantar başlamıştı 3 gün önce ılık su ile pansuman yapıp vazelin tedavisi yaptım kendine geldi gagası çok büyümüştü düzeldi mantar geçtiyse vazelin sürmeyi bırakıcam tüyleri düzelesin diye yıkamam gerek çünkü size sorayım dedim ?
Odr5Dn.jpg
[/url][/IMG]
zEG1G4.jpg
[/url][/IMG]
B9O1GQ.jpg
[/url][/IMG]
QgP0zv.jpg
[/url][/IMG]

Murat bey haklı bu havalarda kuşun yıkanması pek doğru değil

Kuşlar ceryanda kalmadığı müddetçe her mevsim yıkanmalıdır. Tüylerinin neme ihtiyacı var.
Mantar'a gelince hemen tüm mantar kremleri çok kullanılmamalı. Ara verin iki hafta. Eğer başlarsa yine tekrar sürün

Kuşlar ceryanda kalmadığı müddetçe her mevsim yıkanmalıdır. Tüylerinin neme ihtiyacı var.
Mantar'a gelince hemen tüm mantar kremleri çok kullanılmamalı. Ara verin iki hafta. Eğer başlarsa yine tekrar sürün
Teşekkür ederim şimdi yıkadım havlu arasında yanımda kuruyor mantar da gözle gerebilirmişim bende geçmiş teşekkür ederim size de bu site çok yararlı bir site ...

Teşekkür ederim şimdi yıkadım havlu arasında yanımda kuruyor mantar da gözle gerebilirmişim bende geçmiş teşekkür ederim size de bu site çok yararlı bir site ...

Rica ederim. Havluyla kuruması güzel. Ama kurutma makinasıyle kurutmayın. Banyonun hiçbir manası kalmaz

Hadi bakalım geçmiş olsun değerli üyelerimizi cevap vermiş zaten maşaallah kuşunuza

Maşallah, banyoluk taksanız kendisi yıkansa daha iyi olurdu, siz yıkayınca çok fazla ıslanmış.

Geri