Karadeniz Pet

Mantar var mi

drsn_19

Meraklı Üye
Bu kus sürekli ağzını açıp kapatıyor. Bazi arkadaşlar agzinda mantar olabileceğini söyledi ben kontrol ettim bana mantat yok gibi geldi ama resimlerine bide siz bakin mantar var mi.
Diğer sorum ise burun deliklerinde sanki biswy var gibi beyaz bisey ne olduğunu anlamdim bana pek normal gelmedi bundan dolayı da yapiyo olabilir oyleyse o burnu temizlemenin bir yolu var mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:11 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Son düzenleme:
Vazelin ya da trosyd kremi her gün, bir gün önce sürdüğünü nemli bezle temizledikten sonra sürebilirsin. Bu işler için pamuklu çubuklar çok yardımcı oluyor.
Elimde avipom merhem var daha önce baska bir kusta olan mantarı temizlemisti. Abi merak ettigim ağzının kenarindakiler mantar mi acaba birde o burun deligi tıkanmasınin çözümü var mi

Fotoğraf atar mısın? Neyle tıkalı olduğunu görmek gerek.
Orada vücut sıvısı mı tıkadı yoksa dışardan bir maddemi..
En net olarak çekebildigim resimler bunlar daha da belirgin olmuyor ama disaridan bir madde degilde vucudun kendi ürettiği bir sey gibi duruyor

f23f3d4e5655caa64757572573be5cea.jpg
d045ad4775e9382854c0d3bee5457320.jpg
32c3cd3aa905933139ba646d2e876206.jpg

Kuş sürekli ağzını açıp mı kapatıyor ? Solunum rahatsızlığı olabilir mi kuşunuzda ? Burun deliklerinden bahsetmiorm onlar normalde , ağzını açıp kapatıyor diyince. Hızlı solunum yapıyor mu kuş ? Ha birde kuyruğunu yukarı-aşağı sallıyor mu ?

Son düzenleme:
normal bir şey

Geri