Karadeniz Pet

Mantolu Tepeli Çiftim ve Yavrularının İlk Videosu :)

hepınıze cok cok tesekkur ederım , gercekten sızlerın begenmesı benı gururlandıyor daha da heves verıyor. Sınan ustam darısı basına olsun, senın tepelılerden de bu mutlu goruntulerı beklıyoruz.

hepınıze cok cok tesekkur ederım , gercekten sızlerın begenmesı benı gururlandıyor daha da heves verıyor. Sınan ustam darısı basına olsun, senın tepelılerden de bu mutlu goruntulerı beklıyoruz.

İnşallah Serkan hocam bu hafta yeni yerlerine geçecek kuşlar sonra sabırla bekleyeceğiz :)

Maşallah Serkan ustam. Bu güzelliklere hayran kalmamak ne mümkün. Sizlerden gördüğümüz bu güzellikler beni daha çok teşvik ediyor. Ayrıca şunu gördüm. Damızlık olarak almayıp yavruyken eş yapmak çok daha yararlı.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Maşaallah Ustam senin adına çok sevindim.. Çok tatlılar hayrını gör inşaallah ;)

cok cok tesekkur ederım guzel temennılerınız ıcın.

maşallah, nazar değmesin...

Masallah benim merak ettigim aldiginiz yavru kuslar kardesmiydi?

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

maşallah kardeşim pek tatlılar :) bakalım benimkilerde daha birisi 1 günlük diğeride 2 günlük oldular :)

MaşAllah çok güzeller Allah nazarlardan saklasın darısı başımıza :)

Arkadaşlar yaklaşık 8 ay önce büyük hevesler içinde tepeli muhabbet beslemeye karar verdim ve çok araştırdım , uzun araştırmalarım sonucunda çok sevdiğim bir abimle tanıdığının yanına gittik , kendi ellerimle ondaki çiftlerin altında yavrularını alarak sıfır çift yani 30 günlük yavrulardan eş yaptım ve evime getirdim , bu zamana kadar en iyi şekilde besledim büyüttüm :) Şimdide sağolsunlar meyvelerini verdiler :)

Bu heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim ve videosunu görselinize sunuyorum.

Maşallah'larınızı esirgemeyin lütfen :) Umarım beğenirsiniz.

Muhabbet Yavruları | İzlesene.com Video

Maşallah kuşlarınız cok güzel onca gösterdiğiniz emeğin karşılığı bu olsa gerek :).

Arkadaslar hepınıze tesekkur ederım begenılerınız ıcın. Ayrıca kuslar farklı anne babanın altından alınarak es yapıldı , hepsı TKF bılezıklı farklı anne babanın yavrularıdır. Kendı yavrularımda da hıcbır zaman aynı batım yada kardes olan kusları es kesınlıkle yapmam.