Karadeniz Pet

Maşallah maşallah oğullarıma

Enes YLKSN

Emektar Üye
SATILIK DEĞİL GÖRSELDİR

Anne ve baba

Yavruları

anam tiplere bak yavv maşallah kuşlarınıza bir şey sorabilirmiyim ya benim kuşların renkleri hep soluk gözüküyor canlı gözükmesi için ne yapmalıyım sprey felan mı alayım yoksa hergün yıkıyayımmı bayadır da yıkamıyorum hasta olurlar diye

anam tiplere bak yavv maşallah kuşlarınıza bir şey sorabilirmiyim ya benim kuşların renkleri hep soluk gözüküyor canlı gözükmesi için ne yapmalıyım sprey felan mı alayım yoksa hergün yıkıyayımmı bayadır da yıkamıyorum hasta olurlar diye

aynen bende aynı şeyi sormak istiyorum

masallah çok güzeller
enes

Sağol Muhammed kardeşim teşekkür ederim daha iyisi senin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:58 -->-> Daha önceki mesaj 08:56 --

aynen bende aynı şeyi sormak istiyorum
Guzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Vermiş olduğum mama ve katkılardan dolayı en üst çıtayı zorluyorum .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:00 -->-> Daha önceki mesaj 08:58 --

Maşallah, harika yavrular vermiş..

Aynen Levent abi hatırlarsan anne babayı satışa çıkartmıştım 600 e alan çıkmamıştı sonra kuşlar kuluçkaya yatınca vazgeçmiştim satıştan iyi ki satmamışım taşıyıcı kan özelliği olan bir takım. Guzel dileklerin için de teşekkürler abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:01 -->-> Daha önceki mesaj 09:00 --

Maşallah çok güzeller.

Sağol kardeşim daha iyisi senin olsun inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:03 -->-> Daha önceki mesaj 09:01 --

yavrulardan beyaz olan çok iri duruyor MAŞALLAH

Evet her yavru aynı vasıfta olmuyor ve bunlar da bir ilk albino erkek ve lutino erkek ilk defa albino erkek yavrum oldu. Sarıların yavrularıda böyle beyaz gibi olur kanı sağlam.

maşallah çok güzel hepside

O kuşların doğal rengi parlatıcam diye kuşu hırpalamayın. Bende de yerli kuş var. Parlak değil rengi mat. Ama o kendi yağını vücuduna sürerek belli bir canlılık ve parlaklık katıyor. Zorlamayın yani kuşu.

O kuşların doğal rengi parlatıcam diye kuşu hırpalamayın. Bende de yerli kuş var. Parlak değil rengi mat. Ama o kendi yağını vücuduna sürerek belli bir canlılık ve parlaklık katıyor. Zorlamayın yani kuşu.

Aynen doğal rengi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

Maşallah beyazlida bittim jumbo ve albino birlesimi gibi olmuş :)

.

Teşekkür ederim arkadaşım

Maşaallah hayrını gör inşaallah