Karadeniz Pet

Maşallah !!! Yeni yavrular büyüyor :)

Sevindim istediğin renklerin çıkmasına.
Emeklerin boşa çıkmıyor, maşallah.
Özelden sana bir msj attım bir bakiver :)

Gelmedi mesaj tekrar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

Masaallah tam yeşil değiller ama :) bereketli üretimler

Tam Yeşiller yahu :( neden öyle dedin ?

Ustam alttaki iki sariyi diyosan tam yeşil değil sarı kafalar ve renkleri daha da açılır klasik yeşil değil demek istedim

Evde değilim evde olsam fotoğraf atardim ama yeşil ama klasik değil usta onu diyorum bence daha güzel yeşil

Demek istediğim yeşil ustam

Tüyü kadar ömürleri olur inşallah

Son düzenleme:
Demek istediğim yeşil ustam

4ZW0mJ.jpg

Yok benim annenin yeşili fosforlu yeşil onun gibi onlarda ama fosforlu yeşil diye yeşil değil mi diyelim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:30 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler. İşallah sağlıkla büyürler. Herkese hayırlı üretimler.

Son düzenleme:
Ustam yeşil yav sen ne demek istediğimi anladın değil mi

yusuf bey siz ercan beyi ikna edemezsiniz baksanıza ne zamandır yeşil kuş istiyormuş şimdi sevincini kursağında bırakmayalım

Maşallab mor devri devam ediyor ama değil mi?yeşil 1 tane sanırım yavru

Yeşil 2 tane diğerleri belli değil daha ama morların Anaçları bende çıkar yine 1-2 tane

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:46 --

Ustam yeşil yav sen ne demek istediğimi anladın değil mi

Usta valla sende de ne ağız varmış biri spangle oldu :) Allah'tan diğeri normal gibi duruyor :)

ben sana söylemiştim Ustam ama sen ısrarcıydın :) yeşilin bir çok tonundan yavrum oldu o yüzden şak tahmin ettim :)