Karadeniz Pet

Maşallah

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
Merhaba

Evet arkadaşlar kafesi kendim yaptı tülü kendim diktim çünkü ebartları çok büyük :)
kuşlara gelelim dişi tüye girdi onun için biraz kötü duruyor erkek 9 aylık dişi 4 aylık
inşallah güzel bir çitf olurlar dişi dediğim yavru erkek diyen oldu onun için sizce dişimi erkekmi bence dişi ama bilmiyom hayırlısı diyelim şuan sakaryadayım ve üretici veya evde beslenyen arkdaşlarla tanışmak üretici varsa yada kuş satan almak istediğim kuşlar var burda mesaj yazarsa gelip kuşlarını görürüm.

MECNUN

LEYLA

ikisi

kafes

Son düzenleme:
Masallah eline saglık guzel kuslar

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teşekürler kafes baya büyük olduğu için yarıya bölüp 2 kat yapıp aşağı bir çift daha koyucam hangi çift yapayım diye düşünüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

Güncel. .

maşallah hayal gücün kuvvetliymiş
çok güzel olmuş kafesin..kuşlarında maşallahı var helede erkeğinin ..sert sert bakıyor :)

maşallah hayal gücün kuvvetliymiş
çok güzel olmuş kafesin..kuşlarında maşallahı var helede erkeğinin ..sert sert bakıyor :)

Teşekürler el yeteneğim olduğu için güzel oldu yoksa gidip nalburdan bahçe teli aldım eve getirince annem bu ne dedi bende kafes dedim güldü 2gün sonra ağızları acık kaldı kapısı yem yeri filan her şey var .

annen hayal edemedi ama sen ettin ürün ortaya çıktı :)

Güncelll. .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 21:02 --

Güncel...............