petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

maşuk'tan herkeze selamlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Tahsin ÖZDEN tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

40 günlük albinom nasıl arkadaşlar ilk günümüz bugün

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş güzel de kafes olmamış

3. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

bu kafesi bilerek şimdi kullanıyorum daha uçmaya başlamadı yukarı çıkmasın hemen şımarsın istemiyorum yere alışık olsun :)

4. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

maşallah güzelmis

5. yesilcin
    Gizli

yesilcin Guest

maşallah çok güzel kardeşim.ele alışması vs için yavru olarak kaç günden almak gerekir?

6. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

teşekkür ederim hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

öncelikle 4 aylığı geçmemesi gerekli ele alıştırmak için ama işi abartmak konuşturmak ta istiyorsan yem kırmaya başlamasıyla ayırman bir olmalı onuda yavrunun bağarması lazım anneden mama alırken çıkardığı sesi kaybetmediği sürece 10 günde kelimeleri öğrenmeye başlıyo ama tırnak konuşmalarını 1 ay geçtikten sonra yapıyo öğrendiği kelimeleri sabah gün ışıdığı zaman öterken başlıyo söylemeye ve yavrularda ele alıştırmak normalin dışındadır biraz uzun sürer anneden yem aldığı sesi kestikten sonra ele alışıyo uçmayıda öğrenmiş oluyo o arada kardeşim ben böyle yapıyorum hiç fire wermedim hep olumlu oldu

Sayfayı Paylaş