Karadeniz Pet

Mavişim dişi değilmi arkadaşlar?

Hüseyin AKTAŞ

Meraklı Üye
Bende 2 çift kuş var. Diğer eşlerinde dişi olanı mavi ama gagası kahverengi. Bu kuştamı dişi? Kızışınca kahverengi olacak mı?
s5wbu.jpg

mavi kafesin demirde asılı olan kuş dişi hocam

Tırmanan Dişi .

O mavilik var alt tarafta o geçecek sonra Kızışıncada kahverengi olacak
SONRADA inş o iş tamamdır :)

Rica ederm ,Dişi kızıştıysa olur kardeş . :)

At bakalım . :)

ooof dişi fena kızışmış . erkekte iş yok heralde . :)

ya aslında bu erkek diğer dişimle aynı kafesteydi. dişi kuş bunu çok fazla dövüyo. gece tünekte bile uyutmuyordu. bende attım bu kafese erkekleri değiştirdim. sarı erkek direk öpmeye başladı. dişide çok memnun 1 saat sonra ağzına yem kusarken gördüm :) ama işte çifleşirlermi bilmiyorum. erkek kızışmışmı anlamıyorum

Çifleşirler . :) Kızışmamış erkek daha Yumurta maması ve yemlerine az nijer tohumu kat olur bu iş inşallah.

Rica ederim kardeş benimde erkek kızıştı dişi kızışmadı daha :) Senin dişiyi benimkinin yanına atsam çifleşirler hemen .. :)

Memleket nere nerde yaşıyorsun ?

:) İnşallah olur kardeş ne diyim .

Hayırlısı artık. İnş seninkilerde kızışır. Olmazsada napayım canları sağolsun :) Takılsınlar öle :) ilk fotodaki tünekteki kuşuda irandan getirdim. sınırdan geçirmek sıkıntı oldu ama baya :) fiyatları uygundu bende aldım dayanamayıp :) büyük bi kafes yemlikler suluk yumurtalık falan 2 kilo yem aldım bide 2 kuş türk parasıyla 45 tl verdim :)

Çok ucuz almışsın . :) Hayırlı olsun BURADA tek kafesi o paraya alırsın. :)

Geri