petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba 1 sorum var

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Anıl Arda tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Anıl Arda

Merhaba ben Kocaeli / Yahya Kaptan bölgesinden aranıza katılıyorum. Önceden 2-3 muhabbet kuşu beslemiştim. Fakat şuan beslemeyi unutmuşum. 1 tane yerli yavru muhabbet kuşu aldım. Elime geliyor ama kafese parmağımı soktuğumda ısırmaya çalışıyor. Bende kızarmış gibi yapıp ceza veriyorum. Bu doğru mudur? Bir sorum daha olacak, kuşum çok fazla dışkı çıkarıyor. İlk aldığımda ishaldi şimdi deil. Hasta olma ihtimali olabilir mi?

2. Anıl Arda

Acil yardım

Merhaba ben Kocaeli / Yahya Kaptan bölgesinden aranıza katılıyorum. Önceden 2-3 muhabbet kuşu beslemiştim. Fakat şuan beslemeyi unutmuşum. 1 tane yerli yavru muhabbet kuşu aldım. Elime geliyor ama kafese parmağımı soktuğumda ısırmaya çalışıyor. Bende kızarmış gibi yapıp ceza veriyorum. Bu doğru mudur? Bir sorum daha olacak, kuşum çok fazla dışkı çıkarıyor. İlk aldığımda ishaldi şimdi deil. Hasta olma ihtimali olabilir mi?

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hasta olduğunu sanmıyorum fakat o şekilde cezalandırmaya çalışmanız kuşunuzu kızdırır sessiz bir şekilde sakince ilgilenirseniz ikinizinde faydasına olur siz öyle yaptıkça daha da asabileşir kuş bu çocuk değil ;)

4. Anıl Arda

Acil yardımmm

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Tek bir konu açman yeterli aynı soruyu defalarca sormana gerek yok ben cevabını verdim zaten açmış olduğun bir konuda aksi halde banlanabilirsin bilgin olsun ;)

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    konularınızı birleştirdim..aynı soruyu sormak için defalarca konu açmayınız

7. Anıl Arda

Teşekkür ederim yeniyim

8. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    Selam selen. ya bu eski üyelere ne oldu bir tek sen kaldın? seni de kaybetmeyelim :D

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    merhaba valla bilmiyorum ne oluyor yok inşallah ben burdayım hep..Allahım nasip kısmet ederse

10. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    Ezel zaten aylardır ortalıkta yok ama banlı değil girmiyor heralde siteye

11. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    neler oluyor hiç bilmiyorum :(

12. Mana

Mana Guest

Herkesin düşünceleri vardı sanırım herkesin kendi kararı diyelim