Karadeniz Pet

Merhaba 1 sorum var

• Konbuyu başlatan Anıl Arda
  • Başlangıç tarihi
A

Anıl Arda

Guest
Merhaba ben Kocaeli / Yahya Kaptan bölgesinden aranıza katılıyorum. Önceden 2-3 muhabbet kuşu beslemiştim. Fakat şuan beslemeyi unutmuşum. 1 tane yerli yavru muhabbet kuşu aldım. Elime geliyor ama kafese parmağımı soktuğumda ısırmaya çalışıyor. Bende kızarmış gibi yapıp ceza veriyorum. Bu doğru mudur? Bir sorum daha olacak, kuşum çok fazla dışkı çıkarıyor. İlk aldığımda ishaldi şimdi deil. Hasta olma ihtimali olabilir mi?

Acil yardım

Merhaba ben Kocaeli / Yahya Kaptan bölgesinden aranıza katılıyorum. Önceden 2-3 muhabbet kuşu beslemiştim. Fakat şuan beslemeyi unutmuşum. 1 tane yerli yavru muhabbet kuşu aldım. Elime geliyor ama kafese parmağımı soktuğumda ısırmaya çalışıyor. Bende kızarmış gibi yapıp ceza veriyorum. Bu doğru mudur? Bir sorum daha olacak, kuşum çok fazla dışkı çıkarıyor. İlk aldığımda ishaldi şimdi deil. Hasta olma ihtimali olabilir mi?

Hasta olduğunu sanmıyorum fakat o şekilde cezalandırmaya çalışmanız kuşunuzu kızdırır sessiz bir şekilde sakince ilgilenirseniz ikinizinde faydasına olur siz öyle yaptıkça daha da asabileşir kuş bu çocuk değil ;)

Acil yardımmm

Tek bir konu açman yeterli aynı soruyu defalarca sormana gerek yok ben cevabını verdim zaten açmış olduğun bir konuda aksi halde banlanabilirsin bilgin olsun ;)

konularınızı birleştirdim..aynı soruyu sormak için defalarca konu açmayınız

Herkesin düşünceleri vardı sanırım herkesin kendi kararı diyelim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi