Karadeniz Pet

Merhaba bilgi verebilecek arkadaslar bakabilir mi

Sibel Krtp

Yeni Üye
2 hafta önce yavru bi kuş aldım şuan kafeste elime geliyor
Saldığımda hiç elime omuzuma gelmiyor. Odada bi yer belirledi sürekli oraya
Konup hiç hareket etmiyor. Anca bn gidip elime alınca geliyo. Onu. Çok seviyorum istiyorum bnmle oynasın ama o kafeste bile hiç oynamıyor.
Nasıl bi yol izlemem lazım lütfen yardımcı olun Onu en iyi şekilde bakıp yetiştirmek istiyorum.

İki haftada size alıştıysa gerisi gelir. Güvenini kazandığınız zaman çok daha ileri gidecektir. Bol bol vakit geçirin onunla, o sevdiği yeride birşeyle örtün oraya alışmasın

Sevdiği bir oyuncağı veya elinize dal darı (kuşların en sevdiği yiyeceklerden olduğu için kayıtsız kalmazlar) alarak size gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sevdiği bir oyuncağı veya elinize dal darı (kuşların en sevdiği yiyeceklerden olduğu için kayıtsız kalmazlar) alarak size gelmesini sağlayabilirsiniz.
Sevdiği bi oyuncak yok aldım ama hiç birşeyler oynamıyor çok üzülüyorum sürekli araştırma. Yapıyorum ama ne denediysem olmuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

Sölediğinizide denicem umarım işe yarar teşekkürler

Sevdiği bi oyuncak yok aldım ama hiç birşeyler oynamıyor çok üzülüyorum sürekli araştırma. Yapıyorum ama ne denediysem olmuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

Sölediğinizide denicem umarım işe yarar teşekkürler

İnşallah kısa sürede istediğiniz sonuçları alırsınız.

Oyuncak tavsiyeleri:

11614841979069711154.jpg

66476031943889451140.jpg

2 hafta önce yavru bi kuş aldım şuan kafeste elime geliyor
Saldığımda hiç elime omuzuma gelmiyor. Odada bi yer belirledi sürekli oraya
Konup hiç hareket etmiyor. Anca bn gidip elime alınca geliyo. Onu. Çok seviyorum istiyorum bnmle oynasın ama o kafeste bile hiç oynamıyor.
Nasıl bi yol izlemem lazım lütfen yardımcı olun Onu en iyi şekilde bakıp yetiştirmek istiyorum.
Ablam ayni durum benim bir haftadir bende elime gekiykr ama saldimmi rafta duruyor sadece bi kuş hiçmi meraklı olmaz :)

İlk haftalarda kuşunuzun dışarda geçirdiği süreyi çok uzun tutmayın. Kafese yakın bi yerde elinize alın uçacağını hissettiğinizde kafesine koyun ilgisinin dağılmasını önlemiş olursunuz. Kuşunuz elinizdeyken elinizde küçük bir parça ilgisini çekecek birşey olsun bu bir elma dilimi olabilir, dal darı olabilir, ilgisini çeken bir oyuncak bir top olabilir. Bir de kuşunuzu mümkün olduğunca hiç avuçlayarak tutmayın. Nerde olursa olsun, parmağınıza konmasını sağlayın.

Geri