petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba bilgi verebilecek arkadaslar bakabilir mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sibel Krtp tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Sibel Krtp

Sibel Krtp New Member

Beğenileri:
    0
    2 hafta önce yavru bi kuş aldım şuan kafeste elime geliyor
    Saldığımda hiç elime omuzuma gelmiyor. Odada bi yer belirledi sürekli oraya
    Konup hiç hareket etmiyor. Anca bn gidip elime alınca geliyo. Onu. Çok seviyorum istiyorum bnmle oynasın ama o kafeste bile hiç oynamıyor.
    Nasıl bi yol izlemem lazım lütfen yardımcı olun Onu en iyi şekilde bakıp yetiştirmek istiyorum.

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    İki haftada size alıştıysa gerisi gelir. Güvenini kazandığınız zaman çok daha ileri gidecektir. Bol bol vakit geçirin onunla, o sevdiği yeride birşeyle örtün oraya alışmasın

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Sevdiği bir oyuncağı veya elinize dal darı (kuşların en sevdiği yiyeceklerden olduğu için kayıtsız kalmazlar) alarak size gelmesini sağlayabilirsiniz.

4. Sibel Krtp

Sibel Krtp New Member

Beğenileri:
    0
    Sevdiği bi oyuncak yok aldım ama hiç birşeyler oynamıyor çok üzülüyorum sürekli araştırma. Yapıyorum ama ne denediysem olmuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

Sölediğinizide denicem umarım işe yarar teşekkürler

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    İnşallah kısa sürede istediğiniz sonuçları alırsınız.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  7. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Ablam ayni durum benim bir haftadir bende elime gekiykr ama saldimmi rafta duruyor sadece bi kuş hiçmi meraklı olmaz :)

8. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    İlk haftalarda kuşunuzun dışarda geçirdiği süreyi çok uzun tutmayın. Kafese yakın bi yerde elinize alın uçacağını hissettiğinizde kafesine koyun ilgisinin dağılmasını önlemiş olursunuz. Kuşunuz elinizdeyken elinizde küçük bir parça ilgisini çekecek birşey olsun bu bir elma dilimi olabilir, dal darı olabilir, ilgisini çeken bir oyuncak bir top olabilir. Bir de kuşunuzu mümkün olduğunca hiç avuçlayarak tutmayın. Nerde olursa olsun, parmağınıza konmasını sağlayın.

Sayfayı Paylaş