Karadeniz Pet

Merhaba Sevgili arkadaşlarım lütfen yardım.

Puceau

Yeni Üye
1çift muhabbet kuşum var komsumuz verdi hemen hemen 3-4 aydır bizde ve yuvalık taktım bayaga alıştılar giriyor kemiriyorlar içini felan ve bu aralar dikkat ettim dişi kuşum erkeğin önünde çiftleşme pozisyonu alıp kuyrugunu kaldırıyor ama erkeğin çıktıgını göremedim ve 2 defa bu olayı görebildim ve şunu söylemeliyimki dişi kuşum 1 hafta olacak
sürekli yuvada ne zaman dershaneden yada dışardan gelsem yuvada ve kafesin dışındaki dışkıları büyük onunmu değilmi bilmiyorum ve yuvayı kemiriyor ben yokken çiftleşmiş olabilirlermi bilmiyorum onları rahatsız etmiyorum pek yeşillik veriyorum erkek alışkın dişi yumurtlarmı sizce ?

DipNOT=Dışkısı büyük,Çiftleşmek için 2 defa eğildiğini kuyruk kaldırdıgını gördüm, ve yuvada iken kuyrugu yukarıda duruyor kafasını eğiyor popo kısmı nefes alır gibi içine çekliyor arada çıkıyor ama yani yüzüde çekik şuanda ama şişkinlik yok karnında ve erkek sürekli onu besliyor sadece su için çıkıyor son 4,5 gündür YARDIM :(

Sen yokken çiftleşmiş te olabilirler çiftleşmemişte. Yumurta gelmesi için illa çiftleşmiş olmaları gerekmiyor. Dişi moda girdimi yumurtlar. Ancak yumurtalar döllenmemiş olduğuna yavru oluşmaz içinde. Dua etmekten başka çaren yok şu anda.

IMG 20151028 134630 - hızlı resim yükle resim upload yükle çoklu resim yükleme sitesi
sMk
fotoğraf bu erkek Dişiyide çekeyim isterseniz ama yuvada şuan çıkmıyor dediğim gibi kuyrugunu kaldırmış oturuyor basınıda eğmiş sanki birşey bekliyor gibi 5 6 gündür bu şekilde sürekli hasta değil arada çıkıyor öpüşüyorlar su içiyor uzun süre değil 30 45dk sonra geri giriyor yuvaya dışkısıda büyük

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:55 -->-> Daha önceki mesaj 12:52 --

Ve Geceleri kafeste uyurdu 3gecedir yuvada uyuyor lamba sönünce çıkardı artık gecede çıkmıyor ?

Son düzenleme:
Erkek acemilikten veya kendini hazır hissetmediğinden karşılık vermeyebilir. Ama kısa sürede işlerin yoluna gireceğini düşünüyorum.

Erkek acemilikten veya kendini hazır hissetmediğinden karşılık vermeyebilir. Ama kısa sürede işlerin yoluna gireceğini düşünüyorum.
Hayır aslında tam tersi erkek kanat çırpıyor üstüne çıkmak gibi sürekli öpüşmek istiyor dişi yuvadan çıktıgı gibi etkilemeye çalışıyor herşeyi yapıyor sürekli ağzına kusuyor yem veriyor ama üzerine dişi yatsada çıkmadı 2 defa denk geldim sinirlendirdi :/

Geri