petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba tekrardan ben

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ
    Gizli

Yaklaşık 2-3 aydır internet problemlerım yuzunden gıremıyordum tekrar gelmiş bulunmaktayım kuşlarımdan bugun biri hasta oldu sanırsam :/ resmini atacağım hemen yorumlarınızı beklıyorum

2. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Hosgeldiniz. Gecmis olsun

3. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hoşgeldiniz hocam geçmiş olsun.

4. Alper BAKİ
    Gizli

Tesekkur ederim [​IMG] [​IMG] budur erkek olan kusum gece diye mi kabarıyodur acaba yem fln yıyor sıkıntı yok gibi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Bakan yok mu acaba

5. Serhan KAMALIOGLU
    Gizli

Valla Eğer ki tüylerini kabartıp kafesin dibine gidiyorsa ve tüylerini kabartıp eski nesesi yerinde değilse eğer hasta oldugunu anlayabiliriz . Ama sadece tüylerini kabartması hava sirkülasyonu olmasın ceyranda kalmasın kuslarınız ve odayı mümkün olduğunca birazcık daha ılık kıvamında tutunuz sıcaksa Sorun yok .

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

üstümüş gibi geldi bana dostum... vitamin ver. kişlari genelde vitamin vermeliyiz cunki çabuk hasta oluyor normalde sıcak ülkede olmasi lazim bu aylarda o kuşlarin...

7. Emre AVCI
    Gizli

Emre AVCI Guest

Bu kuşlarda anormal bişeyler var ama ben anlıyamadım ustalar el atar :)

8. Serhan KAMALIOGLU
    Gizli

Bence Kameraya poz vermişler hemde profil Pozu ;)

Sayfayı Paylaş