Merhaba tekrardan ben

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ

Yaklaşık 2-3 aydır internet problemlerım yuzunden gıremıyordum tekrar gelmiş bulunmaktayım kuşlarımdan bugun biri hasta oldu sanırsam :/ resmini atacağım hemen yorumlarınızı beklıyorum

2. Gökhan KARAALİ

Hosgeldiniz. Gecmis olsun

3. Burak Ayaz

Burak Ayaz Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Adana / Ceyhan
    Hoşgeldiniz hocam geçmiş olsun.

4. Alper BAKİ

Tesekkur ederim [​IMG] [​IMG] budur erkek olan kusum gece diye mi kabarıyodur acaba yem fln yıyor sıkıntı yok gibi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Bakan yok mu acaba

5. Serhan KAMALIOGLU

Valla Eğer ki tüylerini kabartıp kafesin dibine gidiyorsa ve tüylerini kabartıp eski nesesi yerinde değilse eğer hasta oldugunu anlayabiliriz . Ama sadece tüylerini kabartması hava sirkülasyonu olmasın ceyranda kalmasın kuslarınız ve odayı mümkün olduğunca birazcık daha ılık kıvamında tutunuz sıcaksa Sorun yok .

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

üstümüş gibi geldi bana dostum... vitamin ver. kişlari genelde vitamin vermeliyiz cunki çabuk hasta oluyor normalde sıcak ülkede olmasi lazim bu aylarda o kuşlarin...

7. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Bu kuşlarda anormal bişeyler var ama ben anlıyamadım ustalar el atar :)

8. Serhan KAMALIOGLU

Bence Kameraya poz vermişler hemde profil Pozu ;)

Sayfayı Paylaş