petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba Üretim İçin Bir Kaç Sorum Olacak

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve grafikerhane tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. grafikerhane
    Gizli

Merhaba iyi günler dilerim ben malatyadan katılıyorum siteye üreticilik konusunda siz değerli üyelerden değerli dostlardan yardımlarınızı istiyorum ben yeni bir üretim tesisi kurmak istiyorum ilk önce öğrenmek amaçlı beş altı çiftle başlamayı düşünüyorum ondan sonra kısmet olursa çıtayı yükseltmek istiyorum fakat benim öğrenmek istediğim şeyler var. Ben hangi cins muhabbet kuşu almalıyım
    Yerlimi Çek'mi yani ben bu işi hobi olarak değilde bi iş olarak düşünüyorum sizlerden desteklerinizi bekliyorum şimdiden yardımcı olan olmayan herkese saygılarımı sunarım teşekkür ederim hayırlı günler...

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bana kalırsa esaslı bir ırk besleyin yani yerli değilde
    show jumbo rainbow muhabbet kuşARI OLABİLİR ÇÜNKÜ BUNLAR kendilerini belli eder ortaya çıkarır lar diye düşünüyorum

3. Tuan MAKSEL
    Gizli

iş olarak yapmak istiyorsan göze hitap eden kuşları tercih ediceksin. hangı renkle neyı eşleştirsen nasıl renkde yavru alıcaksın araştırıp ögrenmen lazım.
    Sahsi fikrim jumbo,Çek,ingiliz,spangle kuşlarının alıcıları daha çok oluyor.
    Yerli bir kuşun petshop'a geliş fiyatı tanesi 10 tl petshop'ın satış fiyatı 25 tl iken.
    Çekoslavak tanesi 40,45 tl den satılıyor çift,150 tl
    Jumbo satış fiyatı 120 tl den başlıyor
    Ve tepeli muhabbet kuşları var bunlarında alıcıları iyi. baya bi araştırman lazım üretim yapıp bu işden ekmek yiyen abilerimiz kardeşlerimiz yardımcı olurlar.

4. grafikerhane
    Gizli

ilginiz için çok teşekkür ederim ben üretip pet shop'lara satmayı düşünüyorum Jumbo dediğiniz cins pet shoplar'ın alış fiyatları nedir acaba bilginiz varmı

Sayfayı Paylaş