Karadeniz Pet

Merhaba

• Konbuyu başlatan Erhan ÖZEKEN
  • Başlangıç tarihi
E

Erhan ÖZEKEN

Guest
İsim Soyisim : Erhan ÖZEKEN
Memleket : Edirne
Yaşadığım Yer : Kırklareli / Vize
Doğum Tarihi :19.12.1985

Selam , yaklaşık 1 saat önce 1 kafes ve 1 çiftte muhabbaet kuşu aldım. Hemen bi internete bakmak istedim ve sitenize ulaştım üye oldum. Umarım tecrübeleriniz bana yardımcı olacaktır.

Hoşgeldiniz , hayırlı olsun.

Hoşgeldiniz.Emin olun burada bütün sorularınıza cevap bulacaksınız.

ts68z.jpg

Hoşgeldin aramıza, iyi vakit geçirmen dileğiyle, maşallah güzel kuşlar ama erkek dişiden küçük görünüyor, yinede kafa bölgelerine yakın 1-2 resim eklersen iyi olur.

Hoşgeldin aramıza, iyi vakit geçirmen dileğiyle, maşallah güzel kuşlar ama erkek dişiden küçük görünüyor, yinede kafa bölgelerine yakın 1-2 resim eklersen iyi olur.

Bir kaç fotoğraf daha çektim ama inşallah tanımlamanız için yardımcı olabilir.

tsk6j.jpg

tsk79.jpg

tsk8c.jpg

hoşgeldiniz :) erkek bana da küçük geldi, daha başındaki tüyleri açılmamış- sarı hat belirginleşmemiş . anlaşabiliyorlar mı ?

hoşgeldiniz :) erkek bana da küçük geldi, daha başındaki tüyleri açılmamış- sarı hat belirginleşmemiş . anlaşabiliyorlar mı ?

İzlenim olarak anlaşıyorlar gibi sarı diğerinin omuzuna yatıo arada :D Bu anlaşıyorlar demekmi tam bilemiyorum ama . İşte sizin tecrübe ve bilgilerinizle bende yapmam gerekenleri şekillendiricem. erkek küçük derken yaş olarak kast ediyorsun sanırım. Çünkü cüsse olarak dişiden baya bi iri duruyor. Birde şu kızışma vs olayları var ama onlar için erken sanırım arada fotolarını koyarak soracam sanırım.

Evet dişi 1-2 aylık daha büyük duruyor ama iyi anlaşırlar ve erkek birazda baskın olursa sorun olmaz sanırım, gerçi daha zamana ihtiyaçları var. 3-4 ay sonra tekrar görüşürüz :D

İzlenim olarak anlaşıyorlar gibi sarı diğerinin omuzuna yatıo arada :D Bu anlaşıyorlar demekmi tam bilemiyorum ama . İşte sizin tecrübe ve bilgilerinizle bende yapmam gerekenleri şekillendiricem. erkek küçük derken yaş olarak kast ediyorsun sanırım. Çünkü cüsse olarak dişiden baya bi iri duruyor. Birde şu kızışma vs olayları var ama onlar için erken sanırım arada fotolarını koyarak soracam sanırım.

evet yaş olarak :) anlaşıyolarsa sorun yok :)

İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için tşkler. Umarım evede uyum sağlarlar ve sağlık problemi vs. ortaya çıkmaz.