Karadeniz Pet

merhabalar kütahyadan

Mali ERKUL

Yeni Üye
Merhabalar
Kütahya dan mehmet ali ben 26 yaşındayım muhabbet kuşlarının hastasıyım evimde bir çift var üretim yapmak istiyorum ve siz değerli arkadaşlardan bilgiler almak için aranıza katıldım ..

Hoş geldin Mehmet Ali.
Keyifli forumlar.
Bereketli üretimler.

hoş geldin inşallah hep aramızda görürürz seni

Selamlar,

Bende Kütahya'dayım istediğin zaman özel olsun,genel olsun yardımcı olmaya çalışırım.

Hoşbulduk iyi dilekleriniz için çok teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

Selamlar,

Bende Kütahya'dayım istediğin zaman özel olsun,genel olsun yardımcı olmaya çalışırım.

kütahya dan nerden hocam çok memnun olurum ..

Hoşgeldiniz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeş üretmek istiyorsan 1 çift muhabet kuşu daha al ayrı kafeslerde olduna yanyana dursun sonra mama yapman lazım şuan tam mevsimi ama kuş alırsan dişiyle erkek birbiriyle anlaşmalı ona dikat et boşa beklersin yavru almazsın güneş görrn yerde olsun kuşlar

hoşgeldiniz keyifli forumlar .

Aramıza hoşgeldin arkadaşım. 2 çift ile başlaman en doğrusu. Ne kadar çok kuş o kadar emek ve zaman. İki çiftin yavrularını büyüterek eşe atabilirsin. Kolay gelsin.

bende kutahyaliyim ama istalbuldayım karagoz pasaishanında ozcan bey var ureticidir yunus emre mah ramazan bey var ureticidir sağlam kusları var akrabagdır ıkısıde yardımcı olurlar

Hoşgeldiniz hocam Keyifli günler gecirmenız dileğiyle İYİ FORMLAR.

Ama direk güneş ışığına maruz kalmasın