Karadeniz Pet

Merhabalar..

• Konbuyu başlatan kanceza
  • Başlangıç tarihi
K

kanceza

Guest
Merhabalar ben Alper Seçkin bu bölümden evcıllerınızle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz sızlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım
Ayrıca evcıllerınız ile ilgili her türlü sorun ıcın kliniğim de ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz

hoş geldiniz alper bey bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim kliniğiniz nerede acaba ?

Öncelikle hosgeldiniz Hani derlerya kul sıkısmayınca Hızır yetişmezmiş diye. Aynen öyle oldu. Benim bir muhabbet kuşumda ur oluştu. Bir haftadır sirke özü kullanıyorum ve salma kafeste uçuyor her hangi bir düzelme yok. Cerrahi müdahale olmadan tedavisi varmı yardımcı olursanız çok sevinirim

Cengiz bey sirke nin ur A maalesef ki bir faydası yoktur
Kuşun ve ur oluşan bölgenin bi fotoğrafını gorebılırmıyım

Süleyman bey hoş buldum teşekkür ederim kliniğim gebze de

Cengiz bey sirke nin ur A maalesef ki bir faydası yoktur
Kuşun ve ur oluşan bölgenin bi fotoğrafını gorebılırmıyım
Sabah paylaşırım resmî su anda telefonda yok. Ve Alper bey çiftlestikten sonra oldu poposu aşırı bir şekilde sisti yumurta dönmüş sandım ama yumurtlamaya çalıştım yumurta yoktu. Daha önce yumurta dönen kuşlarımı yumurtlamıştım. Sabah resim paylaşırım çok tesekkürler.

Sabah paylaşırım resmî su anda telefonda yok. Ve Alper bey çiftlestikten sonra oldu poposu aşırı bir şekilde sisti yumurta dönmüş sandım ama yumurtlamaya çalıştım yumurta yoktu. Daha önce yumurta dönen kuşlarımı yumurtlamıştım. Sabah resim paylaşırım çok tesekkürler.
Sanırım sorunu anladım kırmızı bir şişlik den bahsediyorsunuz galiba şuan yeni belirmeye başlamış sirke özü yerine kantaron yağı kullanın tabiki resmi gördükten sonra daha çok yardımcı olabilirim

Bu resim 6 gün önce çekmiştim biraz daha büyüdü şişlik yarın net resimler paylaşırım
IMG_2485.JPG

Benim kuşum da cengiz beyin kuşu gibi aynın ur var eşe atdım erkekle ciftlesti yumurta gelir mi diye bekliyorum gelmezse önericeginiz tedaviyi uygulayacağım

IMG_2548.JPG
IMG_2549.JPG
IMG_2550.JPG

Resimleri yükledim

Benim bi cift ve disi kusumun poposunda az belirginlik var yardimci olurmusunz ?

Ekli dosyalar

• 20161121_143820.jpg
    20161121_143820.jpg
    402.3 KB · Görüntüleme: 30
teşekkürler Alper bey baya yardımınıza ihtiyac duyan arkadaşlar var bu arada..kolay gelsin:)

Selam arkadaşlar lütfen yardım edin benim mubişim normalde çok konuşkan hareketlidir fakat 3 gün öncesi ben isteyken annem mubisimi kafese koymaya calismis ama normalde annem korkar tutmaya acaba koyma sirasinda korkutmus olabilirmi 3 gündür ne konusuyo nede ötüyo halsizlikte vardı onda 3 gün hep kabarik halde ve halsiz uyuyo belirtilerine bakinca soguk almistir dedim ama acaba korkuylada alakasi varmidir ne yapabilirim

Hoş geldiniz.

Saolun Alper bey detaylı whatsap danda gönderdim fotografları @kanceza

Geri