Karadeniz Pet

mersin ve çevresi ingiliz

ömer aktan

Yeni Üye
arkadaşlar dişi ingiliz ve dişi çekoslavak arıyorum.mersin ve ilçelerinde üretim yapan yada satmak isteyen varmı?tarsusun altını üstüne getirdim bulamadım hep yerli var.

Tarsusta bulamazsn bende tarsusluyum uretici bile yokki :)

valla bulamadım hocam ya çok aradım ama yok.sende ne var yerli mi

Evet 7 tane yerli var uretici olarak bilmiyorum ama petshoptan alirim dersen mersinde forum alisveris merkezini 20 metre gecince sag tarafta buyuk bir petshop var orda her irk var ve ciftte satiyolardi gittigimde yada pozcu ust gecidini iner inmez sola yeni bir yer acildi daha gitmedm ama cok reklamini yaptilar cok buyuk bir yermis oradada bulabilirsin belki

Çek için ne kadar ayirdiniz bütçe

kuşa bağlı hocam.hoşuma giderse 100 e kadar çıkarım ama çekler 40 50 civarı piyasası diye biliyorum

hocam hepside mezitli yolu üzerinde degilmi?

Evet hepsi o yol uzerinde ama hic kus almadm oralardan nasildir bilmiyorum ama buyuk yerler oldugu icin her irk var yerli almayi dusunursen ben 2 kusumu tarsustan cengiz topel lisesi yanindaki petshoptan aldim. Es secmek icin kusunu digerlerinin yanina koyuyor hatta birakrsan bi kac gun takip ediyor yardimci oluyor ama sadece yerli kus bulunuyor

Mersinde 2 sene bilgisayarcı olarak iş yaptım dediğin cinsleri metropolde bulabilirsin fakat çok pahalıdırlar niğdeye gelebilirsen ben yardımcı oluym burdan sana

Merkez kardeşim

Şu an çalıştığım bir yer yok evdeyim sen nerde okuyorsun :D

Mersin 'den uretici olarak bes alti kisi var.. ingiliz ben de pek rastlamadim en azindan orijinal veya tfk gormedim. Cekoslovak orijinal icin yardimci olabilirim..

Geri