petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubiş sevdirmiyor !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve seray çalışkan tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. seray çalışkan

Merhabalar... Öncelikle tüm soruları yılmadan usanmadan cevapladığınız için gerçekten teşekkür ederim.
    İlk kez kuş bakıyorum dolayısıyla bilmediğim çok şey var sizlerin yardımlarınıza sığınıyorum. Mubişimizi alalı 2 hafta oldu. Elimize geliyor hatta benim elime geldiğinde konuştuklarımı gözlerini kapatıp dinliyorda ayrıca. Omuzumuza ve başımızada konuyor fakat kendini hiç sevdirmiyor hiç bir şekilde okşayıp sevmemize müsade etmiyor hemen gagalıyor bu normal mi? 2.5 aylık daha kız mı erkek mi çözemedik resminide atmıştım buraya bir kaç gün önce. Dışarıdan kuş sesleri duyduğunda onlara karşılık veriyor bu konuşmasını engeller mi? Alalı 14 gn oldu değiştirsem mi acaba... :(

#1 seray çalışkan, 11 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Nisan 2014
  2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
  3. suzie ile efe

Muhabbet kusu icin oyunlar dkye bir blog var
    Bnce rayi incele
    Senle oyun oynarkn dokunup doknmamani onmsemiyecktr
    Sonrada alisr zatn
    Bnce daha cok az olms degstrmr

4. seray çalışkan

Maşalah onaa :) nerdee bizimkine böyle yapsam kanatır herhalde elimizi. Değiştirsem alırlar mı acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:54 --

Tamam bakacağım o siteye teşekkür ederim. alışır mı peki zamanla dediğim gibi 14 gündür bizimle.

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    hic gerek yok acele etme daha 14 gün olmuş o cevresıne yenı alısmaya calısıyordur normalde size gelmemesi bile normaldir yani . 1 ay bekleyın

6. seray çalışkan

bulamadım dediğiniz siteyi malesef link var mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

Çok teşekkür ederim... Daha 3. gün elimize omzumuza gelmeye başladı ama sevdirmiyor işte yaramaz :) sadece gagasına dokunmama izin veriyor. Sanırım ben sabırsızlanıyorum.

7. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    3.günde elinize omzunuza geliyorsa büyük başarı ben değiştirmeyin derim bizim konuşan kuşu bile 1 ayda anca elimize omzumuza alıştırdık genede siz bilirsiniz. Sevdirmiyordan kastınız avucunuza almaksa kuşlar bu durumdan nefret eder zaten

8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    Tabi istisnalar hariç :D

9. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    hahah :) böyle istisnalar hariç gerçekten :)

10. Orkun Yener

ELİNE GELIYORSA DAHA NE ISTIYORSUN :) SEVMEYIVER.. BENDE SEVIYORUM ELIME GELMIYOR... :) ZAMANLA ALISACAKTIR SUANDA ILGIYI EKSIK ETMEYIN:) BUYRUN BAKIN..

20140409_195558 - Dailymotion video

11. seray çalışkan

Bugün sevdirdi kendini biraz biraz :) sevmekten kastım avucuma almak değil tabi kki :) parmağımla basını sırtını sevmek istiyorum bırakmıyor ama bu aksam elimde uyudu o sırada fazla rahatsız etmeden sevdim farkına vardı ama ses etmedi... Hepinize çok çok tesekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

Aman allahımmm :) maşallah onaaa

Sayfayı Paylaş