petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişim Artık Ötmüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaan77 tarafından 28 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    Yaklaşık 1 ay önce yavru bir muhabbet kuşu almıştım 45 günlüktü ilk geldiğinde gagasında hafif siyahlık vardı. Şimdi 1 aydır onu eğittim omuzdan elden inmiyor ve çok fazla uzun süreler konuşmayı deniyor veya cicikuş diyor 1 saatte bir falan ama artık ötmüyor diğer kuşlarımın yanına da götürüyorum ötmüyor. çok nadiren günde belki 1-2 dakika öterse ötüyor o kadar onun dışında bir problemi yok yem yiyor hareketli konuşmayı deniyor fakat ötmüyor diğerleri tüm gün ötüyor zaten dün yeni yerimi sizlerle paylaştım o kuşların sesi geliyor onlara da karşılık vermiyor sadece konuşuyor o kadar. sebebi nedir?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Tek beslenen kuşlar çok fazla ötmezler.. Dışardan ses duyduklarında, televizyon ve müzik sesine tepki olarak öterler.

3. Yusufcukh

Yusufcukh Member

Beğenileri:
    0
    ilgiyi azaltmış olabilirsin. Ben durumdan onu anladım

4. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    Hayır ilgiyi azaltmak değil günde en az 4-5 saat konuşma eğitimi yapıyoruz konuşmayı deniyor cici kuş diyor fakat ötmüyor. öteki odada günde 1-2 saat ilgilendiğim kuşum var bazen hiç ilgilenmiyorum tek başına 4 aylık dişi kuş tüm gün ötüyor.

Sayfayı Paylaş