Karadeniz Pet

mubişim parmaklarını kaldırıp indiriyo

oyku98

Yeni Üye
merhaba öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim panikliyim muhabbet kuşum bu gece parmaklarını kaldırıp indiriyo sürekli ne olduğunu anlamadım veterinere götürmek istemiyorum çünkü güvenmiyorum çoğu yerde toe tapping diye geçiyo ama bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum

Bunu durmaksızın mı yapıyor? Kuşlar dinlenirken ara sıra ayaklarını kaldırıp indirebilirler, içe doğru çekebilirler. Tek ayak üstünde durabilirler.

yani böyle olmaya başladığından beri tünekte duramıyo yere iniyo ve ayaklarını da kaldırıp indiriyo denge kaybı gibi

peki götürüyorum hemen çok teşekkür ederim

peki götürüyorum hemen çok teşekkür ederim
Bu dediğim düşük bi ihtimal olabilir ama belki ayağının altında bişey fln vardır yada tırnaklarında bişey olabilir.Bakmaktan zarar gelmez

baktım her şeyine ama yoktu veterinere götürdüm çok da kaşınmaya başladı 20 dakika boyunca kaşınıyodu yine bi forumda okudum bit parazitten kaynaklı böyle tikler olabiliyomuş veteriner de aynısını dedi çok sağlıklıymış sprey verdi bakalım bekliyorum ayakları geçti ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim hepinize

Geri