Karadeniz Pet

Mubişlerimin Yeme Saldırışı :D (resimli)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
ea1RX7.jpg

xYOR4A.jpg

soldaki yemiş de susamış sanki :D bu nedir ki verdiğin

Çok güzel resimler. Fotoğraf makinen nedir çok güzel çıkıyor resimler

Kardeşim senin kuşlarının renkleri maşallah harika daldarı geri çevrilemez bir fırsat değerlendiriyorlar afiyet olsun :)

Çok güzel resimler. Fotoğraf makinen nedir çok güzel çıkıyor resimler

teşekkür ederim :) makinem CANON EOS 70D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:17 --

Kardeşim senin kuşlarının renkleri maşallah harika daldarı geri çevrilemez bir fırsat değerlendiriyorlar afiyet olsun :)

Teşekkür ederim kardeşim :) her gün veriyorum ama her gün sanki hiç vermemişim gibi bayıla bayıla yiyorlar :D

teşekkür ederim :) makinem CANON EOS 70D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:17 --

Teşekkür ederim kardeşim :) her gün veriyorum ama her gün sanki hiç vermemişim gibi bayıla bayıla yiyorlar :D

bu makineyi öğrenmek için aldım amatör fotoğraf çekiyorum, herşeyi öğrendikten sonra kısmetse Canon EOS 5D (MK III) alacağım tabi yenisi çıkarsa bilemem :) canon çok güzel çekimler yapıyor almak isteyen olursa tavsiyemdir.

Bu çok çok pahalı bir oyuncakmış :)

Yani orasını bilmemde burada 8000 tl den başlıyor 14500 tl kadar çıkıyor fiyatı. Sanırım merceklerine bağlı. Bu aralarda araba alınıyor o fiyatlara :)

Yani orasını bilmemde burada 8000 tl den başlıyor 14500 tl kadar çıkıyor fiyatı. Sanırım merceklerine bağlı. Bu aralarda araba alınıyor o fiyatlara :)

Amin, ama ben şu sıralar tablet istiyorum :)

ali ismail, doğrudur fiyatları uçuk o makinenin burda da 3500 avustralya doları. evet araba alınıyor ama fotoğraf tutkunlarına işlemez bu fikir :)

tevfik, inşallah en yakın zamanda bir tablet sahibi olursun kardeşim :)

İnsanın elinde imkan varken istediği herşeyi almalı hayatı istediği gibi yaşamalı yaptıklarından pişman olmamalı ve en önemlisi de başlarının yönlendirdiği şekilde değil kendi istediği şekilde yaşamalıdır.

Written by Sinan ÇELİK :D

Maşallah kuşlar çok güzel ve çok şanslılar birde yemleri kendinizimi yetiştiriyosunuz

İnsanın elinde imkan varken istediği herşeyi almalı hayatı istediği gibi yaşamalı yaptıklarından pişman olmamalı ve en önemlisi de başlarının yönlendirdiği şekilde değil kendi istediği şekilde yaşamalıdır.

Written by Sinan ÇELİK :D

Maşallah kuşlar çok güzel ve çok şanslılar birde yemleri kendinizimi yetiştiriyosunuz

sinan, aynen öyle kardeşim gözün açık gitmesin istiyorsan böylesi iyi :) mezara götürmicez ya :D yarın ya da 1 sn sonra belki ölecez dimi :)

aşkın, teşekkür ederim :) hayır burda paketlerde satılıyor

sağdaki gri renkliye bayıldım maşallah hepsine :D

Bizim Limon hanımda bayılıyor dal darıya. Bir süredir misafirliğe göndermiştim hanımefendiyi evi ilaçlattığımız için. Misafirlikte ortalığı batırmasın diye dal darı verilnmedi tabi. Bu akşam geri getiricem, yarın ilk iş sabah evden çıkmadan havuçlu mama ve bir dal darı koyucam kafese.

Havuçlu mamadan şüpheliyim ama dal darıdan geriye pek bir şey kalmayacaktır. :D