petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuluçkada gürültü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf Akyüz tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf Akyüz

Arkadaşlar kuş yavrulatmak çok istiyorum. Fakat ortam sıkıntılı. Gürültü probleminden korkuyorum. 1 adet yerli muhabbet kuşum var. Bir adet hazır takım alırsam evin hali ne olur? Arkadaşımın 40 günlük 3 adet yavrusu baya bir gürültü yapıyordu. 30 günlük yavruların pek gürültü yapacağını sanmıyorum.Sonuçta anne kuluçkada baba kafeste olacak. Gürültü benim için problem değil fakat komşular sıkıntılı. Üstadlardan yorum bekliyorum.

2. Tunç ÇAĞATAY

Yer mekan fark etmez yeterki istek olsun kuşlarda. Eş tutsunlar yuvalık iyi olsun yaz ayı sıcak olur ama temizlik öneririm.

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Komşular sıkıntı çıkartıyorsa sorun olabilir özellikle çift kuşlar bazen fazla gürültücü olurlar.

Sayfayı Paylaş