Karadeniz Pet

Muhabbet Kuş Yaşı

ShahmarAzeGs

Paylaşımcı Üye
İyi akşamlar Arkadaşlar. Acaba kuşlarım kaç aylık? Ve tüyemi girmişler acaba? Belli oluyomu resimden? Kafalarında 1-2 tane dikrn dikrn tüyü var ve gördüğünüz açık mavi kuşumda uzun süredir böyle ne yaptıysam kendine gelmedi bazen canlanıyor uçuyor çok zamands böyle halsiz gibi duruyor kabarık duruyor. Neden acaba?(
39007
39008
39009
39010

4 aylık üzeri olabilir görüntüleri normal çok ufak beyazımsı tüyler çıkıyorsa girmiştir

4 aylık üzeri olabilir görüntüleri normal çok ufak beyazımsı tüyler çıkıyorsa girmiştir
Çox sağol abicim. Açık mavi 1 ay önce falanda aynıydı diken diken tüyler vardı Avisol B vitamin verdim yulaf verdim tüyleri düzeldi ama hep kabarık durdu şiödi yine dilen diken tüyler çokmış. Neden hep kabarık duruyo bi türkü anlamadım(

Çox sağol abicim. Açık mavi 1 ay önce falanda aynıydı diken diken tüyler vardı Avisol B vitamin verdim yulaf verdim tüyleri düzeldi ama hep kabarık durdu şiödi yine dilen diken tüyler çokmış. Neden hep kabarık duruyo bi türkü anlamadım(
yulafı kes fazla verme sorun yok düzelirler vitamin suyunu fazla bekletme suyunu günlük temiz ver

yulafı kes fazla verme sorun yok düzelirler vitamin suyunu fazla bekletme suyunu günlük temiz ver
Aynen hocam suyunu normaldede hergün değişiyom. Ben kafes tabanını bile hergün tamizliyım bi gün bile aksatmam İnşAllah düzelir bakalım. Çok saol allah razı olsun

Geri