petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşları çiftleşmiyor lütfen yardım:(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Islamgmssmn tarafından 26 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Islamgmssmn

Islamgmssmn New Member

Beğenileri:
    4
    Arkadaşlar yavru almak için elimden geleni yapıyorum tabiri caizse yemiyorum yediriyorum içmiyorum içiriyorum ama öpüşüyolar oynaşıyolar ama bir türlü çiftleşmiyorlar toplamda altı kuş 3 erkek 3 dişi hepsini aynı kafese koydum belki daha rahat olur diye ama hiç bir iş yok. :( çok üzüyolrlar beni resmin incelerseniz sevinirim yanlış nerede yapıyorum.20160926_224415_HDR-min.jpg20160926_224438_HDR-min.jpg

2. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    Bence iyi anlaşan kuşları alın o kafesten farklı kafeslerde ayırma yöntemi kullanın yani atıyorum bi çift iyi anlaşıyosa o ikisini farkli kaffeslere koyun.Yani ayırma yöntemi kısaca.

3. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    221
    Nijer tohumu kullan derim. Dişiler kızgın değil resimde gördüğüm kadarıyla cere renklerinden belli

Sayfayı Paylaş