petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşları ne zaman yumurtlar?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kemal Batın YILDIRIM tarafından 24 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Kemal Batın YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ben 1 sene önce 1 tane erkek muhabbet kuşu almıştım bu tek başına canı sıkıldığından 2-3 hafta önce 1 tane dişi muhabbet kuşu aldım ama daha önce hiç çiftleştirmediğimden bu ne zaman yumurtlar yada yumurtlamadan önce anlayabilirmiyiz hamile falan olduğunu? yuvalık aldım taktım daha içine girmedi hiç. :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:20 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

çiftleşiyolarmı anlayamıyorumda öpüşüyolar falan bazen erkek olan ağzıyla dişiyi besliyor anlayamadım?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Kemal Batın YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    petshoptan yuvalık aldıgımda içine gazete kağıdı koparıp koyun demiştide sakıncası olurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

birde dişi kuş alışamadı bana saldıgımda gelmiyor anca yorulunca duruyor alıştıramadım :S öneriniz varmı?

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yavru mu almak istiyorsun? Beraber takılsınlar mı istiyorsun? Eğer eş olup, yavru almak istiyorsan kuşları salmamalısın. İkincisi sen o pet shop un dediğini dinleme. Tabana rulo havlu koyabilirsin. Yuvalık taktıysan, içine hamster talaşı koyabilirsin.(Bazıları kum da koyuyor) En önemlisi de sabretmelisin. Öyle aldım geldim, yarın yumurtlasın öbür gün yavru çıksın. 3 gün sonra da yavrular büyüsünle olmuyor maalesef. Sen yemlerini, sularını taze tut. Mama ver, vitamin ver. Arada kızıştırıcı nijer verebilirsin.(Haftada 1'er kaşık 2 kez yemlerine karıştırabilirsin.)

5. Kemal Batın YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    havlu koyayım o zaman :)
    yem ve suyu taze ama vitamin-kızıştırıcı vermiyorum.vitamin alırım yakında.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşları ne zaman yumurtlar