Karadeniz Pet

Muhabbet kuslarim ciftlesmiyor

Gizemsibel09

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar benim iki tane muhabbet kuşum var biri dişi biri erkek ikisi de yetişkin dışı olanı yavruyken aldım disim sekiz dokuz aylikkende yanına erkek aldım erkegi alalida 4 5 ay oldu disim çok kizisti ama erkek bir turlu dişiye yanaşmıyor kizistirici onerdiler onuda yaptım bi ara kafeslerini ayırdım falan ama erkek hala yanaşmıyor kuslari kafesten çıkarmiyorum yanlız bırakıyorum ilgilenmiyorsun petshop daki hanfendi bekliyceksin %99 olur olmak zorunda dedi bekliyorum ama hala bi gelişme yok disim yerinde durmuyor artık erkek kaçıyor hep ne yapabilirim lütfen yardımcı olun
IMG_20161204_002334.jpg

Erkek dişi kuşa karşı kur falan yapıyor mu ? petshop hep garanti verir zaten onlara pek itibar etmeyin. Ayırma sürecini kaç gün uyguladiniz ?

Erkek kur yapmıyor hiç ayırma surelerinide 4 5 gün tutdum sonra erkekte yine tepki olmadı disi kafesleri kemirmeye başladı dayanamadım birlestirdim tekrar

bizimde erkek kur yapıyor dişi oralı olmuyor :D

Benimde erkek kur yapıyor dizide hareket yok sadece kaşıma arada erkeğin zoruyla öpüşme var 1 ay oldu ayırma yapmadım henüz.

Geri