Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarım Çiftleşmiyor

Jexıca

Yeni Üye
Abilerim Ablalarım Benim Gördüğünüz üzere iki tane kuşum var geçen kavga ettiler erkek biraz yaralanmış bende 10 günlük bir ayırma programı yapıp kuşları ayırdım birleştirdikten sonra ise değişen bişey olmadı kavga yok ama erkek kur bile yapmıyor yan yana duruyorlar sadece bu normal mi Yoksa Dişi Kuşumu değiştireyim mi

DİŞİ KUŞ YAŞ OLARAK BÜYÜK VE DİĞER KUŞTAN İRİ
4eaf81d674cd35516917136b0db50544.jpg
4646861c8cec0d136915e31debc8b262.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kafesin alanı çok dar akıllığı yemliği dışarıya takın derim. Ayrıca erkek tüyde biraz bekleyin ve tünekleri tahta olarak boydan boya olacak şekilde değiştirin.

Kafesin alanı çok dar akıllığı yemliği dışarıya takın derim. Ayrıca erkek tüyde biraz bekleyin ve tünekleri tahta olarak boydan boya olacak şekilde değiştirin.

Cevabınız İçin Sağolun Dişi Biraz Baskın Gibi ama sorun olur mu

Cevabınız İçin Sağolun Dişi Biraz Baskın Gibi ama sorun olur mu

Erkeğin baskın dişinin de erkeği kabul etmesi önemli bazen dişi baskın olduğu halde erkeği kabul edebiliyor.

Erkeğin baskın dişinin de erkeği kabul etmesi önemli bazen dişi baskın olduğu halde erkeği kabul edebiliyor.

İlginiz İçin Sağolun Dediklerinizi Uygulayacağım Sonucu Sizinle Paylaşırım
Birde Yuvalık Kafeste Kalmalı Mı

Dişi Kuşu Değiştirmeyi Düşünüyordum Ama Dediklerinizi Bir deneyeceğim

1 kere denemeyle bu kanıya varamazsınız yiyene kadar yapmalısınız.

Tamam Deneyeceğim Birde Tüy dönemi Ne kadar sürüyor ve bunu hızlandırabileceğim bir yol varmı
Birde Ek besin Olarak Ne önerirsiniz

Tamam Deneyeceğim Birde Tüy dönemi Ne kadar sürüyor ve bunu hızlandırabileceğim bir yol varmı
Birde Ek besin Olarak Ne önerirsiniz

1 kapta ayrı yulaf verin sularına bazen vitamin bazen 5 damla elma sirkesi veya limon damlatın.

1 kapta ayrı yulaf verin sularına bazen vitamin bazen 5 damla elma sirkesi veya limon damlatın.

Sirke Ve Vitamini Veriyorum Limonuda Verceğim Birde Yulaf Muhabbet Kuşuna Özel Mi olacak yoksa normalmi

Erkek tüyde tüyden cikinca olur inşaallah bir şeyler ayrica denildiği gibi yemligi dışardan takın

Abilerim erkek kur yapmaya başladı dişi gagalıyor ama sıkıntı olur mu erkek gagalamasına rağmen devam ediyor kura

kuşlar tüyde , tüyden çıkana kadar ne yapsan nafile.

Geri