petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarım sinirli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve carvenaus tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. carvenaus

carvenaus Guest

2 adet yavru muhabbet kuşu aldım petshopdan.1 tane dişi 1 tane erkek .Oradaki adam dediki bunlar çift dedi o yüzden ikisini verdi.Daha sonra eve getirdim kafesde ayna ve tünekler vardı.Kuşlar aynanın karşısında ve kafesde 4-5 saat durduktan sonra akşam ben geldim. Ve baktım birbirlerine saldırıyorlar.Kafalarına vuruyorlar tüyleri diken diken olmuş sürekli çırpınıyorlar.Kafesde rahat durmuyorlar .Aynayı çıkarttım aradan 1 gün geçti hala böyleler.Ne yapmalıyım ?

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    resım eklersen bir bakalım kuşlarına hem yavru hemde cift nasıl oluyor dıye sordun mu ?

3. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    daha yavru bunlar o yüzden eş (cift) olmazlar bıraz bakımsız sanırım
    ballı kırakkeri cıkar ishal yapar yavru kuşlarda
    tünek yerleri olmamış kuşarın kuyruk tüylerı degmeyecek sekılde ayarla
    petshopdan salmadan cıktıkları için ve yer degişikliginden dolayı sınırlı olabılırler
    vıtamım ve aspur ver bır hafta kadar
    hayırlı olsun

4. carvenaus

carvenaus Guest

Çok teşekkür ederim abi. Umarım en kısa sürede anlaşırlar.Kafesde birlikte durmalarında bir sakınca yok değil mi ?

5. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    durabılırler bırlıkde hem alışmış olurlar

6. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    müzik dinletirseniz faydası olacağını düşünüyorum.ben çocuk şarkıları dinletiyorum çok hoşuna gidiyor .

7. Levent Sayar

Gecen gun bnde bi film izliyosum metallica soundtrack i calmaua basladi bizimki hemen saga sola kafayi cevirdi heyecanlandi mi yoksa korktumu bilmiyorum :)

Tapatalk araciliğiyla,
    Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

Sayfayı Paylaş