Karadeniz Pet

Muhabbet kuslarimiz icin oyuncaklari bu linklerden cok ucuza alabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Iklim_Yeliz

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar...

Hepimiz minik dostlarimizi cok seviyoruz. Onlarin bakimlarini en iyi sekilde yapmaya calisiyoruz. Bu bakimlari yaparken, masraflarimiz zaten fazla oluyor.

Bir de minik dostlarimiza oyuncaklar almak istedigimizde cogu abuk subuk urune, bir dunya para oduyoruz.

Arkadaslar; muhabbet kuslarima oyuncaklari ben Turkiye'den almiyorum. Aslinda bir cok alisverisimi bu site uzerinden cok daha ucuza yapiyorum.

Size bana gelen urunun linkini asagida atacagim. Urunu, bir de fiyatini Turkiye ile karsilastirin ve siz karar verin.

Bu site, bizim burada ki gibi gittigidiyor sistemi gibi calisiyor ama, inanin cok daha iyi calisiyor yeterki siz ne yapacaginizi iyi bilin.

Mesela xxxx urunu aldiniz, size bir teslimat suresi verilir bu sureler 15-27- 60 gun gibi teslimat garanilidir. Istediginiz urunun koruma suresi bitmeden, hasarli, kirli, tarife uymayan bir urunle karsilasirsaniz "Open dispute" yani uyusmazlik aciyorsunuz ve paranizi geri aliyorsunuz.

Urun koruma suresi bitiyor ve urun hala gelmediyse yine ayni islemi uygulayip, paranizi geri aliyorsunuz.

Yalniz tek seferde 75 dolari asmayin asacaksa parca parca farkli gunlerde alin. Elektronik gumruge takilir mesela ondan almayin. Ayakkabiya 70 tl vergi verirsiniz dikkat edin. Ama, bu kus oyuncaklari vs. Sorunsuz geliyor.

Dipnot: bu fiyatlar gonderi dahil fiyatlardir. Bazilari ucretsiz gonderi olmuyor buna da dikkat edin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

Bu urun bana 15 gunde gelmiştir.

Online Shop Colorful Parrot Macaw Cage Chew Bell Toys Swing Scratcher Cockatiel Parakeet Birds Toy Home Supplies|Aliexpress Mobile

Son düzenleme:
Ben elektronik aksesuar almıştım sorunsuz geldi mesela. Güzel bir konu tebrikler

Bu urunude bekliyorum gelme olasiligi yuksek ve daha once Turkiye ye girmis bir urundur. Ben aldigimda 1.41 $ di simdi biraz artmis ama arastirirsaniz benim aldigim fiyatada bulabilirsiniz.

Online Shop Colorful Bird Toy Parrot Swing Cage Toy Parakeet Cockatiel Budgie Lovebird Woodens Swings Toys*Wood|Aliexpress Mobile

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Ben elektronik aksesuar almıştım sorunsuz geldi mesela. Güzel bir konu tebrikler

Aksesuar pek sikinti yaratmiyor ama, telefon, pc vb. Seyler gumruge takiliyor. Tesekkur ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

Bu urunude bekliyorum. Bunun da Turkiye ye girisi olmus ve baska bir kullanici tarafindan yorumlanmis
Online Shop Rattan Pet Bird Claw Paw Chew Toys Parrot Bites Swing Ball Harness Parakeet Cage Home Drop Shipping|Aliexpress Mobile

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

Yumurta kontrolu icin bu urunu siparis verdim. Daha Turkiye den once bir kullanici almis ve olumlu puan vermis. Arkasinda kayisi var ve tasima kutusu ile beraber. Ben 1.38 $ dan aldim tanesini 2 adet.
Online Shop 3W Police LED Flashlight Light Lamp Torch with Clip Clamp Electric Torch F#OS|Aliexpress Mobile

Son düzenleme:
Aliexpress'den 500 civarında siparişim var. Şimdiye kadar ulaşmayan 2 ürün oldu. Onlarda para iadesi yaptılar. Sağlam sitedir.

Verdiğiniz salıncak güzelmiş bende sipariş geçeceğim

Evet olabilir :)

Bak benzer sekilde daha ucuza var. Bu nasil? Tahmini Teslimat Zamanı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:49 --

Aliexpress'den 500 civarında siparişim var. Şimdiye kadar ulaşmayan 2 ürün oldu. Onlarda para iadesi yaptılar. Sağlam sitedir.

Verdiğiniz salıncak güzelmiş bende sipariş geçeceğim
Evet ben de istisna sorun yasadim. Bilen icin, gercekten guzel bir yer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri