Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarımızla bu yaz (C.AYTAN)

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Hobihanem ve kuşlarımdan resimleri sizlerle paylaşmak istedim,
Bu yaz çok renkli geçecek .....

Muhabbet kuşu yavrularımızla inşallah ortalık renklenecek cıvıldayacak ......

Maaşallah dualarınızla inşallah.....herkese bol sağlıklı gönlünüzce üretimler diliyorum...

1zbqckl.jpg

2yjzs6q.jpg

2w5566s.jpg

1zpkt29.jpg

v8d8ub.jpg

2ajt6s2.jpg

2rpfvvr.jpg

eh0nyr.jpg

2e0tl6e.jpg

1086zo1.jpg

346476a.jpg

29vjs0k.jpg

2v927ug.jpg

307ra8n.jpg

Maşallah ne kadar renkli bu kuşlar bu rainbowlar genetiğiyle oynanmis bir irk midir ? :)

Maaşallah,Kafes tabanlarında ne kullanıyorsunuz?@Cihan AYTAN

Maşallah ne kadar renkli bu kuşlar bu rainbowlar genetiğiyle oynanmis bir irk midir ? :)

Klasik formlar haricindeki tüm muhabbet kuşların genetikleriyle araştırmalar denemeler tarihler öncesinde yapılmış ve ortaya bu tür mutasyonlar çıkmıştır.

uygun eşleştirmelerle elimizde bulunan bu mutasyon formların üretilmesinde çalışmalar yapıyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

Maaşallah,Kafes tabanlarında ne kullanıyorsunuz?@Cihan AYTAN

Kafes tabanında Mısır granülü kullanıyorum ve gayet memnunum tavsiye ederim.

birçok yönüyle özellikle sağlık yönünden vazgeçilmez bir taban malzemesidir

Maşallah. Bol bol yavrular alırsınız inşallah. Üretimhanede ayrı bir güzel kuşlar ayrı bir güzel

Maşallah hepsi birbirinden güzeller, hayırlı üretimler.

Klasik formlar haricindeki tüm muhabbet kuşların genetikleriyle araştırmalar denemeler tarihler öncesinde yapılmış ve ortaya bu tür mutasyonlar çıkmıştır.

uygun eşleştirmelerle elimizde bulunan bu mutasyon formların üretilmesinde çalışmalar yapıyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

Kafes tabanında Mısır granülü kullanıyorum ve gayet memnunum tavsiye ederim.

birçok yönüyle özellikle sağlık yönünden vazgeçilmez bir taban malzemesidir

Teşekkürler cihan bey kuslarinizada maşallah.
Bilgi sahibi iseniz babada bi yardimci olabilir misiniz. (Mubis ile kanarya )http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/baba-evine-dondukmubis-ile-kanarya-birlikte-yasayabilirmiyiz-22564.html

Sevgili [MENTION=49]Cihan AYTAN[/MENTION] mısır granülünü nerden aldınız acaba link veya adres verebilirmisiniz?
Komşu sayılırız bende Pendikte oturuyorum.

avustralyadaki orjinal muhabbetlere benziyolar.renkleri çok tatlı.ama geneli dişi sanırım?

avustralyadaki orjinal muhabbetlere benziyolar.renkleri çok tatlı.ama geneli dişi sanırım?

Kuşlarım Belçika ve Türkiye kan çalışmaları ile oluşturulmuş ve orjınal rainbow ve diğer mutasyon gruplarını oluşturmaktadır ,

resimdeki kuşlarımın %80 i erkek kuşlardan oluşmaktadır,
bunlar sadece resimlenen kuşlarım diğerleri bugün poz vermek istemediler :)

Kuşlarım Belçika ve Türkiye kan çalışmaları ile oluşturulmuş ve orjınal rainbow ve diğer mutasyon gruplarını oluşturmaktadır ,

resimdeki kuşlarımın %80 i erkek kuşlardan oluşmaktadır,
bunlar sadece resimlenen kuşlarım diğerleri bugün poz vermek istemediler :)

:) asıl merak ettiğim cihan bey.bu kuşların yaşını etkiliyormu.kısaltma durumu varmı acaba.yoksa normal muhabbet gibi mi

:) asıl merak ettiğim cihan bey.bu kuşların yaşını etkiliyormu.kısaltma durumu varmı acaba.yoksa normal muhabbet gibi mi

mutasyonda etkilenmiyor ancak ırk değişiminde etkilenir ,

örneğin Jumbo ırkı bir kuş yerli ırka göre daha kısa bir ömür sürebilir ,
bu bakıma görede farklılık gösterir

Maşallah hepsi birbirinden güzel.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah Allah nazarlardan saklasın ustam. Hayırlı üretimlerin olsun.