petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşlarini anlamadım giti yardım edermisiniz ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emel Ayaz tarafından 17 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Emel Ayaz
    Gizli

Emel Ayaz Guest

tv de gördükleri kediler den koruyor kuşlarim şuan star tv de tom jery var ondan bile kortular ama normal belgesel izlerken korkmuyorlar hata sanki diger hayvanlara uyarı veriyolar gibi ötuşmeye başliyolar özelikle cita geyik avlıyacagı zaman sanki geyiğe uyarı veriyolar

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    çita geyik kuş avlamaz,kuşlar otomatikman kediden korkuyor,yani adet yerini buluyor

3. Emel Ayaz
    Gizli

Emel Ayaz Guest

siz soruyo yanliş anladınız sanırım cita geyik avlarken de ötüyolar çita geyiye yaklaştiği zaman sanırım belgesel hiç izlemiyorsunuz sadece mesajlarim artisin diye her konuda görüyorum sizi

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bence siz anlatmak istediğinizi anlatamıyorsunuz.öncelikle biraz noktalama işaretlerini öğren.ondan sonra bana bulaş.ben burada fazla yazsam ne olur az yazsam ne olur.makam mevki merakı size kalsın hanımefendi.

5. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

Dostum burasi edebiyat bölümü degil isteyen istediği gibi yazar ;) cok nokta koyunca ödülmü veriyolar.

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    düz yazı yazdığımız zaman anlamı olmuyor,ödülle alakası yok.Adam burada bir konu açıyor,açtığı konuyu anlatamıyor,karşısındakide anlamıyor,ben bunu söylüyorum

7. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

Dostum ona bakarsan. Noktan sonra.Büyük Yazaman lazim olay nokta ile bitmiyor sadece ;) okey

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bak, ne demek istediğimi anlamışsın'ki cevap vermişsin okey

9. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    soruyu bende anlamadım. :) bosverin kavga etmeyin ;)

10. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yok be dostum kavga falan etmek gibi bir niyetimiz yok.fakat anlatmak istediğimizi doğru anlatırsak,karşımızdaki'de doğru anlar diyorum,fakat arkadaşların ikisi hırs yapmışlar (nedensiz bir şekilde) ben çok yorum yapıyormuşum diye.forumların hiç birinde yaş,ırk,hastalık ve üretim hakkında yorum yapmadım.bilmediğim şey hakkında'da yorum yapmam.bana mesaj kasıyorsun diyorlar,anlamadığım fazla mesajla kupa falanmı veriyorlar.

Sayfayı Paylaş