Karadeniz Pet

muhabbet kuşlarini anlamadım giti yardım edermisiniz ???

• Konbuyu başlatan Emel Ayaz
  • Başlangıç tarihi
E

Emel Ayaz

Guest
tv de gördükleri kediler den koruyor kuşlarim şuan star tv de tom jery var ondan bile kortular ama normal belgesel izlerken korkmuyorlar hata sanki diger hayvanlara uyarı veriyolar gibi ötuşmeye başliyolar özelikle cita geyik avlıyacagı zaman sanki geyiğe uyarı veriyolar

çita geyik kuş avlamaz,kuşlar otomatikman kediden korkuyor,yani adet yerini buluyor

çita geyik kuş avlamaz,kuşlar otomatikman kediden korkuyor,yani adet yerini buluyor

siz soruyo yanliş anladınız sanırım cita geyik avlarken de ötüyolar çita geyiye yaklaştiği zaman sanırım belgesel hiç izlemiyorsunuz sadece mesajlarim artisin diye her konuda görüyorum sizi

bence siz anlatmak istediğinizi anlatamıyorsunuz.öncelikle biraz noktalama işaretlerini öğren.ondan sonra bana bulaş.ben burada fazla yazsam ne olur az yazsam ne olur.makam mevki merakı size kalsın hanımefendi.

bence siz anlatmak istediğinizi anlatamıyorsunuz.öncelikle biraz noktalama işaretlerini öğren.ondan sonra bana bulaş.ben burada fazla yazsam ne olur az yazsam ne olur.makam mevki merakı size kalsın hanımefendi.

Dostum burasi edebiyat bölümü degil isteyen istediği gibi yazar ;) cok nokta koyunca ödülmü veriyolar.

düz yazı yazdığımız zaman anlamı olmuyor,ödülle alakası yok.Adam burada bir konu açıyor,açtığı konuyu anlatamıyor,karşısındakide anlamıyor,ben bunu söylüyorum

düz yazı yazdığımız zaman anlamı olmuyor,ödülle alakası yok.Adam burada bir konu açıyor,açtığı konuyu anlatamıyor,karşısındakide anlamıyor,ben bunu söylüyorum

Dostum ona bakarsan. Noktan sonra.Büyük Yazaman lazim olay nokta ile bitmiyor sadece ;) okey

bak, ne demek istediğimi anlamışsın'ki cevap vermişsin okey

soruyu bende anlamadım. :) bosverin kavga etmeyin ;)

yok be dostum kavga falan etmek gibi bir niyetimiz yok.fakat anlatmak istediğimizi doğru anlatırsak,karşımızdaki'de doğru anlar diyorum,fakat arkadaşların ikisi hırs yapmışlar (nedensiz bir şekilde) ben çok yorum yapıyormuşum diye.forumların hiç birinde yaş,ırk,hastalık ve üretim hakkında yorum yapmadım.bilmediğim şey hakkında'da yorum yapmam.bana mesaj kasıyorsun diyorlar,anlamadığım fazla mesajla kupa falanmı veriyorlar.

Geri