petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Alcam yardım edebilirmisiniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve iranpolonya tarafından 8 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. iranpolonya

Arkadaşlar Petshopa gittim süper bi Kuş gördümde Maviydi Erkekdi yani Kuyruğu uzundu Adam dedi 2.5aylık Sizce alimmi ele alışırmı 3 aylık gibi geldi bana ele alışırmı Cevaplarınız ?

2. berkcan__

berkcan__ Member

Beğenileri:
    0
    eger kuş egiteceksen 30 45 gün arası al

3. iranpolonya

İstanbulda nerede bulabilirm Petshopta tüyleri çıkmamış varda ben besliyemem ölürler 1 güne :D

4. iranpolonya

Cevaplarınızı bekliyorum lütfen :/

5. Süleyman Aydın

Alıştırabilirsin hoşuna gittiyse al bence

6. iranpolonya

Çok hoşuma gittide adam 3 aylık dedi Küçük gösteriyor zaten kuyruğu uzun birazcık Alıcamda arkadas dedi 1.5aylık al felan kafamda soru işareti oldu ya. bazıları 3-4 aylıkken al diyor bazılarıda 1.5 aylıkken .s

7. Süleyman Aydın

Hocam hoşuna gittiyse al daha fazla büyük değil alıştırabilirsin. Ama diğer arkadaşların dediğide doğru 30 45 günlük kuşlar daha çabuk alışır. Ama sen bu kuşuda alıştırabilirsin bana sorarsan al alıştırabilirsin.

8. rockythebudgie

kuşun fotoğrafını çek buraya at, bir yorum yapalım ,adam sorarsa bir arkadaşa sorcam dersin, petshopcular kandırabiliyor yaş ve cinsiyet konusunda, mağdur olmayın.

9. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Önceden alıştırmayla ilgili deneyimin yoksa alma derim çünkü biraz zorlanırsın, foruma biraz bak 1-2 gün önce görmüştüm yeni yeme düşmüş yavru yada vaktin varsa petshoptaki tüysüz dediğin yavruyu bekle.

Sayfayı Paylaş