Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Alıcam, Piyasa ?

• Konbuyu başlatan Esxi
  • Başlangıç tarihi
E

Esxi

Guest
Merhaba, Sakaryada Üretimhane veya evde üreten kişiler bulamadığım için arkadaşlarımın tavsiyesiyle, Pet Shopa değilde Kuşlara ağırlık veren Kuşçulara gidicem.

Öğrenci olduğum için şuan malesef 45TL bütçem var.
Aslında aklımda 1 çift almak vardı fakat bütçem yetersiz kalır diye düşünüyorum.
Kısmet olursa ileride 2. bir kuşu sahiplenebilirim.

Kafes Fiyatları hakkında bilgim yok, Yavru Kuş almak istiyorum.
45TL bütçe yeter li olurmu acaba ? Piyasayı hiç bilmiyorum.

Kuşçuları bilmiyorum ama petshoplar da sadece kuş 45-50TL :D Kafese gelirsek ben 100TL ye almıştım 30-40TL civarından başlıyor sanırım.

Valla kardeşim ben istanbulda yaşıyorum bizim burda 15 tlden başlıyo kafes fiyatları
Kuşlarda satıcıların elinde yavru olursa kampanya yapıyorlar 15 tlden yavru satıyorlar.ama sizin orayı bilemem. (Not kuşlar yerli kuşlardır jumbo felan değildir.)

Yani oranin piyasasini bilemem ama mersinde 20 tl ye yerli bir yavru 20 tl yede guzel bi kafes alirsin kalan 5 lirana yem bile alirsin paran rahat yeter yani :)

Valla kardeşim ben istanbulda yaşıyorum bizim burda 15 tlden başlıyo kafes fiyatları
Kuşlarda satıcıların elinde yavru olursa kampanya yapıyorlar 15 tlden yavru satıyorlar.ama sizin orayı bilemem. (Not kuşlar yerli kuşlardır jumbo felan değildir.)

Bende istanbul'da yaşıyorum ama o kadar ucuzunu hiç görmemiştim. Yeri tam olarak nerede belki daha sonra lazım olabilir :D

Sakaryada bu işle ilgilenen varsa bile internette rastlayamadım, Yarın bir piyasa araştırması yapıcam. Bu iş ile ilgilenmeyide çok istiyorum. Yarın ilk yavrumu Alıcam Allah nasip ederse.

Tüm yorumlar için Teşekkürler.
Birde Skype, Facebook kullanan varsa oralardanda arkadaş olmak isterim. Deneyimli deneyimsiz Muhabbet kuşu bakıcıları ile, Ö.M ile Faceebok Link yada Skype adınızı atarsanız hemen eklerim.

İyi akşamlar.

Kampanyaları takip et.kafes kuş 0 fiyata bulabilirsiniz

Bende sakarya da bulamadım ama bu yeni yerler camili karam korucuk gibi yerlerde varmışduydum ben sşuan sakaryaya haftanın iki günü gidiyorum bakıyorum etrafa ama petshoplar pahalı o bütçeye biraz zor benim tavsiyem hurdacı filan görürsen sor kafes varmı diye ben tertemiz kafesi 1tl almıştım ama denk gelmiyor iste her zaman araştır inşallah bulursun.

Geri