Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu banyo yapması için tavsiye

deryat

Meraklı Üye
Merhaba bende kuşuma banyo yaptırmak için bir çok yol denedim maydanoz marul oyuncak vs bir sürü şey ama bizim kuş bir tuhaf çıktı banyo yapmadı hiçbir şekilde tüm çabalarım boşa çıktı sonra banyoluk fln aldım yine sonuç yok uzaktan maydanozu marulu ağzıyla çekip yeme ve su içme dışında birsey yapmıyodu ki sonunda yolunu buldum bir yere su koyup bırakıyorum orda tek başına bırakıyorum bakmıyorum bu sefer girip banyo yapmaya başladı uzaktan izledim yapıyo baya valla güzel bir şekilde :D sanırım mahremiyetini koruyo kimse görmesin bakmasın derdi belki sizinkide aynı durumda olur benim ki bir öneri :)

öneri için çok teşekkürler.
deneyeceğiz.

banyo için kullandığınız kabın resmini de paylaşabilir misiniz?

mobil cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk defa böyle bir şey duyuyorum oldukça ilgimi çekti, kuşlarına banyo yaptıramayan kişiler için faydalı bir yöntem bulmuşsunuz.

Kuşların sandığımızdan daha akıllı canlılar olduğunu biliyordum ama mahremiyetlerine bu kadar önem verdiklerini (çiftleşme dönemleri dışında) bilmiyordum :)

öneri için çok teşekkürler.
deneyeceğiz.

banyo için kullandığınız kabın resmini de paylaşabilir misiniz?

mobil cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smart smart
Banyoluk da çok nadir yapıyo en çok yeşil kap da seviyo suyun içine atlayıp banyo yapıyo bir su bardağı kadar su koyuyorum kapa çok severek kenardan atlayarak yapıyo

İlk defa böyle bir şey duyuyorum oldukça ilgimi çekti, kuşlarına banyo yaptıramayan kişiler için faydalı bir yöntem bulmuşsunuz.

Kuşların sandığımızdan daha akıllı canlılar olduğunu biliyordum ama mahremiyetlerine bu kadar önem verdiklerini (çiftleşme dönemleri dışında) bilmiyordum :)
Benimde keşfetmem zaman aldı önce yanında durdum yapmadı sonra yanından gittim kuşu oraya bırakıp bir baktım girip banyo yapıyo paylaşım dedim bende çok zorlandım çünkü banyo yaptırmak için büyük kolaylık umarım herkesin kuşu da aynı etkiyi yapar :)

Benimde keşfetmem zaman aldı önce yanında durdum yapmadı sonra yanından gittim kuşu oraya bırakıp bir baktım girip banyo yapıyo paylaşım dedim bende çok zorlandım çünkü banyo yaptırmak için büyük kolaylık umarım herkesin kuşu da aynı etkiyi yapar :)

Etkili bir yönteme benziyor, deneyecek olan kişilerin kuşlarında da işe yarama olasılığı yüksek :)

Geri