Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Çenesi Yamuk

muhammed3165

Yeni Üye
İyi akşamlar herkese. Muhabbet kuşu aldım ama çenesini evde farkettim. Kafese koymadan önce bir defa uçup tv ünitesinin kenarına sivri kısmına çarptı. Aldığımda elime farkettim.

Son düzenleme:
Gagasında yavruluktan kalan bi deformasyon mevcut. Çarpmayla olacak iş değil . Yem kırabiliyorsa sorun olmaz.

Ötmesinde veya konuşmasında sıkıntı olur mu? Düzelmesi veya iyiye gitmesi ile ilgili bir durum söz konusu olur mu? Eğer yavruluktan itibarense yem kırabiliyordur büyük ihtimalle. Isırması bile yok bir türlü

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ötmesinde veya konuşmasında sıkıntı olur mu? Düzelmesi veya iyiye gitmesi ile ilgili bir durum söz konusu olur mu? Eğer yavruluktan itibarense yem kırabiliyordur büyük ihtimalle. Isırması bile yok bir türlü.

Ötmesinde veya konuşmasında sıkıntı olur mu? Düzelmesi veya iyiye gitmesi ile ilgili bir durum söz konusu olur mu? Eğer yavruluktan itibarense yem kırabiliyordur büyük ihtimalle. Isırması bile yok bir türlü

Ötmesi ve konuşmasında sıkıntı olmaz bence . Sonuçta bunları yaparken gırtlaklarını kullanıyorlar. Zaten öttüğünü duyduysanız sıkıntı yoktur

Geri