petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu ele alıştırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaanmavış tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar herkese hayırlı cumalar benim 2 aylık erkek bir kuşum var alalı 1 ay oldu elime gelmiyor kafesin kapısını açıyorum orada oynuyor ben elimi uzatınca içeri geri giriyor elime nasıl alışır birde yavaş yavaş elime ısırır gibi yapıo dokunuyo nasıl alışır??

2. mervekoc

mervekoc New Member

Beğenileri:
    0
    ben kendi kuşumu elime yem koyarak alıştırdım. yemi görünce geliyordu daha sonra elimden inmez oldu :))

3. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    benimkide yem görünce geliyor fakat tek elime konmuyor

4. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    zaman alıcak bişey bu avucuna yem koy yesin ama kuşu kesinlikle avuçlama ürker hiç gelmez avucuna yem koy uzat elini gelsin yesin ona ilgi göster konus onunla sev ama alısması uzun zamanda surebılır ona verıcegı ilgiye baglı

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Sürekli ilgi kafes içinde elinize kondurun bi güvenini kazanın dışarda da konduğu yerden bıkmadan parmaginiza kondurun bi oyuncakla yerde kendi kendinize oynayın pinpon topu vs dikkatini çekecektir

Sayfayı Paylaş