petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Eş Seçimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve şakir tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. şakir

şakir Guest

Merhaba benim 2 yasinda erkek bir muhabbet kusum var. 1 ay kadar once petshoptan disi bir kus aldim 6 aylik dedi satan. Ondan baska da buyuk disi yoktu mecbur onu aldim. Eve getirdigimde basta hic kavga etmediler hatta ilk gun opustuler bile. Fakat ciftlesme hala gerceklesmedi erkek biraz fazla yaklasinca disi dovuyor. Son gunlerde de kavga etmeleri artti. Neden olmus olabilir sizce disi kusu degistirmelimiyim? :confused:

2. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Dişi Küçük Yaşına uygun bir eş seçmelisin .

3. şakir

şakir Guest

En büyük olan oydu aldigim kuscuda da daha buyuk kuslar olmuyor baska yerde de bundan buyugunu bulamadim ne yapmaliyim bilemedim

4. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Nerede Oturuyorsun Şakir . ?

5. şakir

şakir Guest

6. şakir

şakir Guest

Bunu ilk geldigi gun cekmistim daha ilk gunden yakindilar fakat simdi disi erkegi kovuyor

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    birraz daha sabret dişi belki kızışır

8. şakir

şakir Guest

Tahminen ne kadar surede kizisir peki? Erkege zarar vermesinden korkuyorum

9. şakir

şakir Guest

Disi kusu iade etsem daha buyuk bir kus bulana kadar erkek kus yalniz kalsa bunalima girer mi? Cunku o disiyi seviyor gibi hep etrafinda geziyor

10. Sevtap DERİN

Bu işlerin şipşak olmasını bekleyemezsin ki. Biz insanlar biraz sabırsızız ama beklemek gerek. Bak ben 4-5 aydır bekliyorum. :)

11. şakir

şakir Guest

12. Sevtap DERİN

İkisi de çok temiz ve bakımlı kuşlar çok beğendim. Eğer bu kavgalar aşırıya kaçıyorsa ayırabilirsin bir hafta kadar. Ama normal düzeydeyse bırak kendi hallerine. Birbirlerine alışma sürecindelerdir.

13. şakir

şakir Guest

Teşekkür ederim bir de kavga etmeseler :) bir sure daha bekleyeyim en iyisi

14. Sevtap DERİN

En büyük aşklar nefretle başlar. :)

15. ArTemiS

ArTemiS Guest

Çiftlerde ufak gaga atmaları falan olabilir. Kanlı kavgalar olmadıkça ayırmayın..

Sayfayı Paylaş