Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Güzellik Yarışması Başlıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet abim hiç farketmez sorun değil abi :) Yavru kuşlarınla dahi katılma şansın var.

Rabbimin yarattığı her canlı güzeldir Mehmet abim :) Özellikle yavrular çok daha şirin oluyorlar. Bence katıl abi :)

Ya yavrularla yada yavruların anasıyla babasıyla yada cihan ustadan aldıgım spangle ve albinoyla :D olabilir herhalde

Böyle bi yarışma düzenlediğiniz için teşekkürler. Umarım hak eden kazanır.
Yarışmaya katılacağımız kuşun kaç adet resmini yükliyeceğiz, bunda da bi sınır olursa iyi olur bence, bi kuşun en fazla 4 resmi yada 2 resmi gibi.

Muammer abim teşekkürler :)

Abi katılımcılar 1 kuşu için en fazla aynı kuşuna ait 2 adet resimle katılım sağlayabilecek.

Sİteye layıkıyla yakışır bir yarışma hazırlayanların ellerine fikirlerine sağlık katılımları arttıralım o zaman :)

hediyeler çok iyi olmuş kuşu bı berbere goturelım :D

Arkadaşlar bu fikri en ince detaylarına kadar düşünüp karar verdik ve çok güzel görsel açıdan herkezin hoşuna gidecek mubişlerin ortaya çıkacağına inanıyorum..Herkezin katılımı olursa ve resim paylaşımları yeterli seviyeye ulaşır ise bir dahaki yarışmamızda daha iddalı hediyeler sizleri bekliyor..Bende Muhammet in haberi olmadan buradan ufak bir tiyo veriyim sizlere :)

saygılar, sevgiler..

Pazartesi gunu kuslarinizin resimlerini ekleyebileceginiz konumuz acilacaktir bilginize.

ewt katılmak lazım kesinlikle katılmak lazım ama gökan bey kum alman yadan yem bravoda parfümün markası ney acaba belki kazanırım diye sordum da belli bi markası varmı

WEEN COSMETİCS MARKA parfümler.murat beynam abimize bizleri kırmayıp sponsor olduğu için kendisine site adına teşekkür ediyorum.kendisi markanın ankara bayisidir arzular şelale abicim sağlıcakla kal.

gökhan bey bu iltifatlarınızdan dolayı birtanede 70cc dubai şişe ween bayan parfüm hediye edeceğim kazanan arkadaşa inşallah hakeden kuş kazanır saygılar sevgiler :)

çok sağol abi bakalım kim kazanacak .ve yarışmayı belirli dönemlerde yapacağız açıklamadığımız ayrıntı hediyelerde olcak mutlaka .görcez bakalım talihliyi.

Mehmey Bey oncelikle ailemize hosgeldiniz sefalar getirdiniz :)

Ayni kusa ait en fazla 2 fotograf eklenebilecek Mehmet Bey.

Deniz Bey/Hanim bu konuya degil pazartesi yeni konu acacagiz o konuya ekleyeceksiniz :)

Hayırlı Olsun, ben yeni kayıt oldum , güzel bir organizasyon ! artık hafta sonu ufaklığın bol bol resmini çekerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri