petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusu icin dal

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Deniz ECE tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Deniz ECE

Deniz ECE New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bugun muhabbet kusu icin dut agaci dali buldum nasil yikayayim soymalimiyim ne yapmaliyim?

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    benim bildiğim kafese uygun ölçülerde kesilir soyularak ta kullanılbiliyor soyulmadan da siz soymassanız kuş soyuyor zaten bide en son sirke suyunda bekletilir birkaç gün mikropların parazitlerin gitmesi açısından benim bildiklerim bunlar fakat başkalarının yorumlarınıda alalım

3. Deniz ECE

Deniz ECE New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler sicak su falan diyolardi sirke yerine olur mu?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    sıcak su da olur ama sirke daha kuvvetli bence sirkeyle yapın hatta önce sıcak suyla yıkayın gneşte kurusun sonra da sirkeye batırın dalı 1 -2 gün dursun sirkede kuruyunca durulayın 1 kere tamamdır kullanabilirsiniz

5. Deniz ECE

Deniz ECE New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler hocam deneyecegim

Sayfayı Paylaş